"Chirurdzy" zbliżają się już do końca? Ellen Pompeo właśnie potwierdziła, że fani nie są daleko od prawdy

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Przed 18. sezonem "Chirurgów" powracają spekulacje, czy to już finał serialu. Ellen Pompeo potwierdza, że fani nie są wcale tak daleko od prawdy.

"Chirurdzy" tej jesieni wrócą z 18. sezonem, który coraz bardziej zaczyna wyglądać jak finałowy. Spekulacje, że medyczny tasiemiec może zbliżać się już do końca, zaczęły się w zeszłym sezonie, kiedy na nasze ekrany wrócili Patrick Dempsey, T.R. Knight, Chyler Leigh, Eric Dane i Sarah Drew. W tym sezonie będą kolejne powroty, m.in. Kate Walsh jako Addison i Kate Burton w roli zmarłej matki Meredith.

Chirurdzy sezon 18 – koniec serialu już bliski?

Czy fani mają rację, że koniec serialu już jest bliski? Takie pytanie usłyszała od ET Online grająca główną rolę w "Chirurgach" Ellen Pompeo.

– Nie są daleko od prawdy. Znaczy, ja próbowałam uciec od lat. Naprawdę próbowałam. Nie chodzi o to, że nie próbowałam. Ale mam dobre relacje ze stacją i oni byli dla mnie bardzo, bardzo dobrzy i zachęcali mnie, żebym została – powiedziała aktorka.

Jak dodała, serial może trwać tak długo, "dopóki będzie coś do zrobienia pod względem twórczym".

– Jakimś cudem wciąż wymyślamy sposoby, by zostać, a jeśli jest powód, to jest to uzasadnione – stwierdziła Pompeo.

Na pytanie o 19. sezon "Chirurgów" serialowa Meredith nie zareagowała wielkim entuzjazmem. Ale też nie chciała odpowiedzieć wprost na pytanie, kiedy serial się rzeczywiście skończy.

– Tak naprawdę nie powinnam nic o tym mówić. Nie chcę okazywać braku szacunku ludziom, którym coś obiecałam – ucięła.

Wcześniej Ellen Pompeo przyznawała, że jest zmęczona pracą po kilkanaście godzin dziennie przez prawie dwie dekady i potrzebuje przerwy. Powiedziała również, że myśli o rezygnacji z aktorstwa i pójściu w stronę biznesu. Tymczasem szefowie stacji ABC powtarzają, że są zainteresowani kontynuacją – ale tylko pod warunkiem, że Ellen Pompeo i Shonda Rhimes będą chciały dalej tworzyć serial.

Chirurdzy sezon 18 – premiera 30 września w USA

REKLAMA