Love otruła swojego męża w imię "idealnej rodziny"? Fani mają nową teorię przed 3. sezonem serialu "Ty"

"Ty" (Fot. Netflix)

Zanim w życiu Love pojawił się Joe, dziewczyna była zamężna. Czy jej mąż naprawdę zmarł z powodu choroby? Wkrótce zobaczymy 3. sezonu serialu "Ty", a fanowskich teorii nie brakuje.

W październiku powróci długo wyczekiwany serial "Ty" od Netfliksa. Jak wiadomo, Joe Goldberg (Penn Badgley) i Love (Victoria Pedretti) nie są typową, miłą parą z sąsiedztwa, chociaż będą na taką pozować. Twórcy podzielili się już zwiastunem oraz promocyjnymi plakatami, pokazującymi życie na przedmieściu w krzywym zwierciadle. Nie brakuje także spekulacji fanów. Czy to Love zabiła swojego poprzedniego partnera? Showbiz Cheat Sheet przedstawił najpopularniejszą teorię.

Ty – czy serialowa Love zabiła swojego męża?

W 2. sezonie dowiedzieliśmy się, że niedługo przed śmiercią Jamesa (Daniel Durant) para nie mogła dojść do porozumienia w kwestii dzieci. Powodem były problemy finansowe – młodzi nie byliby w stanie utrzymać dziecka. Love chciała, by pożyczyli pieniądze od jej rodziny, jednak jej mąż kategorycznie się na to nie zgadzał. Niedługo potem zmarł na tajemniczą chorobę.

Fani podkreślają obsesję Love na punkcie "idealnej rodziny" i spekulują, że gdy James stanął na drodze do jej marzeń, dziewczyna postanowiła się go pozbyć. Jedną z teorii jest to, że otruła swojego męża. Ponieważ Love to utalentowana kucharka, zapewne mogłaby bez trudu znaleźć sposób na podanie mu trucizny.

Jeden z użytkowników Reddita zwrócił uwagę na słowa Love, który wypowiedziała w jednym z odcinków – czy bohaterka zasugerowała, że to ona stoi za śmiercią męża?

– W jednym z wcześniejszych odcinków Love mówi, że zrobiła straszną rzecz, [jaką było] włożenie części rzeczy męża do pudełka i i wyrzucenie ich. Myślę, że to może odnosić się do tego, że zamordowała Jamesa i być może pozbyła się go – czytamy.

Ty sezon 3 – kim są nowi bohaterowie serialu?

Twórcy obiecują, że 3. sezon serialu "Ty", w którym Joe i Love zamieszkają wraz z dzieckiem na typowym kalifornijskim przedmieściu, będzie pełen twistów i niespodzianek. W roli nowej obsesji Joego – Natalie – zobaczymy Michaelę McManus, znaną z "Pogody na miłość". Do obsady dołączyli również m.in. Scott Speedman ("Animal Kingdom") w roli milionera i CEO dużej firmy, Shalita Grant ("Santa Clarita Diet") jako wredna mamuśka z przedmieścia oraz Travis Van Winkle ("The Last Ship"), który zostanie nowym znajomym naszego stalkera.

Co jeszcze nas czeka? Wiadomo, że zobaczymy przeszłość Joego i dowiemy się, co sprawiło, że stał się stalkerem.

Ty sezon 3 – premiera 15 października na Netfliksie

REKLAMA