Meredith Grey wkrótce spotka nową wielką miłość? Producentka "Chirurgów" o planach na 18. sezon serialu

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Meredith Grey nie szuka w tej chwili miłości, ale jest na wszystko otwarta. Producentka "Chirurgów" zapowiada 18. sezon i odpowiada na pytanie o nadchodzące romanse.

Za tydzień z 18. sezonem powracają "Chirurdzy". Na razie nie wiadomo, ile powstanie odcinków ani czy to już przypadkiem nie będzie sezon finałowy. Możemy się jednak domyślać, że w porównaniu do poprzedniej serii, skupiającej się na przetrwaniu pandemii COVID-19, zmieni się ton i będzie więcej lżejszych tematów.

Chirurdzy sezon 18 – Meredith spotka nową miłość?

Producentka serialu Meg Marinis w rozmowie z TVLine odpowiada na pytanie o to, co czeka dalej główną bohaterkę medycznego tasiemca. Meredith Grey (Ellen Pompeo) w poprzedniej serii pokonała koronawirusa po długiej walce, ale straciła DeLukę (Giacomo Gianniotti).

– Myślę, że [Meredith] przeszła przez wyżymaczkę w zeszłym sezonie. Choć spędziła go w łóżku [walcząc z COVID-19 przez większość sezonu], właśnie straciła DeLukę – mówi twórczyni.

chirurdzy sezon 18 meredith romans

Jak dodaje, to nie jest dobry czas na poszukiwanie miłości przez Mer. Czy to jednak oznacza, że jej nie spotka?

– Nie sądzę, żeby ona aktywnie tego szukała. Ale czy to oznacza, że to nie może przypadkiem samo jej znaleźć? Nie powiedziałabym, że ona aktywnie tego szuka, bo właśnie wyszła z kryzysu COVID-owego i jej kariera, a także rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu. (...) Myślę, że Meredith jest otwarta, ale zdecydowanie nie szuka – doprecyzowuje Marinis.

Wielu fanów pyta, czy sprawy zmierzają do tego, żeby Mer i Cormac Hayes (Richard Flood) zostali parą. Producentka potwierdza, że jest tutaj wzajemne przyciąganie. Ale od razu zaznacza, do konkretów jeszcze daleko – po tym jak opróżnili razem resztkę whisky w finale 17. sezonu, oni muszą jeszcze iść na "oficjalnego drinka".

Nieoficjalnie wiadomo, że Ellen Pompeo nie miałaby nic przeciwko, żeby "Chirurdzy" dobiegali końca. Aktorka przyznała ostatnio, że fani, którzy spekulują, że 18. sezon może okazać się finałowym, wcale nie są tak daleko od prawdy. Przy czym oficjalnej decyzji na razie nie ma – wiadomo za to, że serial wciąż notuje bardzo dobre wyniki oglądalności, a telewizja ABC jest zainteresowana jego kontynuowaniem.

Chirurdzy sezon 18 – premiera 30 września w USA

REKLAMA