Co czeka Cassie w 2. sezonie "Stewardesy"? Kolejny romans, przeprowadzka i mnóstwo nowych bohaterów

"Stewardesa" (Fot. HBO Max)

Trwają prace na planie 2. sezonu "Stewardesy", w którym akcja przeniesie się do Los Angeles. HBO Max podzieliło się opisem fabuły nowych odcinków. Wiemy też, kto dołączy do obsady.

Trwają zdjęcia do 2. sezonu serialu "Stewardesa", a HBO Max zdradza pierwsze spoilery. W nowych odcinkach przeniesiemy się z Nowego Jorku do Los Angeles, a Cassie (Kaley Cuoco) z podejrzanej o morderstwo zamieni się w agentkę CIA.

Stewardesa – o czym będzie 2. sezon serialu?

W 2. sezonie "Stewardesy" zobaczymy, jak główna bohaterka żyje już na trzeźwo w Los Angeles i ma się świetnie, a w wolnych chwilach dorabia, pracując dla CIA. Ale kiedy zagraniczna misja sprawia, że nieumyślnie staje się świadkiem morderstwa, Cassie zostaje wplątana w kolejną międzynarodową intrygę – czytamy w opisie .

Stewardesa sezon 2

"Stewardesa" (Fot, HBO Max)

Kaley Cuoco sugerowała w jednym z wywiadów, że życie Cassie w 2. sezonie będzie równie chaotyczne, co poprzednio – nawet jeśli bohaterka już nie wlewa w siebie hektolitrów alkoholu.

– Ona została zwerbowana, ale nie jest magiczną agentką CIA. Stara się dochować sekretów i jest w tym fatalna. [Cassie] jest cwana i urocza, ale [sprawa z CIA] to tylko mały dodatek do jej życia i wciąż coś jej musi o tym przypominać – powiedziała aktorka.

Stewardesa sezon 2 – nowe osoby w obsadzie

Do stałej obsady serialu dołączą Mo McRae ("Synowie Anarchii"), Callie Hernandez ("Soundtrack") i JJ Soria ("Gentefied"). McRae zagra Benjamina Berry'ego, oficera CIA, który ma zwyczaj za bardzo angażować się w relacje ze swoimi agentami – co w tym przypadku brzmi jak romans z Cassie. Hernandez wcieli się w Gabrielle Diaz, porywczą i wyrachowaną łowczynię nagród, która ma problemy z kontrolowaniem swojej impulsywności, co często jej przeszkadza w pracy. Soria zagra Estebana Diaza, partnera Gabrielle, często równie temperamentnego, co jego dziewczyna.

Stewardesa sezon 2

"Stewardesa" (Fot, HBO Max)

W mniejszych rolach w 2. sezonie "Stewardesy" pojawią się Cheryl Hines ("Pohamuj entuzjazm"), Jessie Ennis ("Mythic Quest"), Mae Martin ("Feel Good"), Margaret Cho ("30 Rock), Santiago Cabrera ("Star Trek: Picard") i Shohreh Aghdashloo ("The Expanse").

Oprócz tego na ekranie powrócą nasi znajomi z 1. sezonu, czyli Zosia Mamet, Griffin Matthews, Deniz Akdeniz, Rosie Perez, T.R. Knight, Yasha Jackson i Audrey Grace Marshall – jak zapowiadała Cuoco, serial znajdzie powody dla Annie i innych bohaterów, by podążyli za Cassie na Zachodnie Wybrzeże.

Zdjęcia mają powstawać w LA, Rejkiawiku i Berlinie (zobaczcie pierwsze foty z planu). Premiery możemy spodziewać się wiosną 2022 roku.

Stewardesa jest dostępna na HBO GO

REKLAMA