"Stewardesa" wystartowała! Kaley Cuoco pozuje w Berlinie i informuje, że ruszyły zdjęcia do 2. sezonu

"Stewardesa" (Fot. HBO Max)

Jak poinformowała Kaley Cuoco, zdjęcia do 2. sezonu "Stewardesy" wreszcie ruszyły. Aktorka pozuje na barwnym tle w Berlinie i prezentuje nową fryzurę Cassie.

"Stewardesa" okazała się być strzałem w dziesiątkę dla znanej z "Teorii wielkiego podrywu" Kaley Cuoco. Produkcja otrzymała nominację do Emmy w kategorii "najlepszy serial komediowy". Aktorka także została wyróżniona nominacją.

Stewardesa: Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu

Kaley Cuoco poinformowała na swoim Instagramie, że właśnie ruszyły zdjęcia do 2. sezonu "Stewardesy". Aktorka pozuje na tle muralu znajdującego się w Berlinie.

– Cassie i jej włosy wracają! 2. sezon "Stewardesy"! Przygotujcie się na kolejne lądowanie z turbulencjami – podpisała zdjęcie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

Aktorka ostatnio zdradziła swoje wielkie plany: poza karierą aktorską chce rozwijać swoją firmę, która zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną.

– Zdecydowanie jestem w stanie sobie wyobrazić, jak idę ścieżką już tylko w kierunku produkcji. Powiedziałam [producentowi wykonawczemu "Stewardesy" Gregowi] Berlantiemu i całej ekipie, że chcę ich biura. Kiedy przejmą cały budynek, chcę być tam, gdzie oni. To mój cel – powiedziała w podkaście portalu Variety.

Stewardesa: Co wiemy o 2. sezonie serialu?

Większość akcji w 2. sezonie ma rozgrywać się w Los Angeles, a bohaterkę czeka także wiele zmian. To jednak nie koniec podróży Cassie. Cuoco zdradziła, że serial zabierze widzów m.in. na Islandię. Zobaczymy także jak bohaterka radzi sobie z zainteresowaniem ze strony CIA:

– Ona została zwerbowana, ale nie jest magiczną agentką CIA. Stara się dochować sekretów i jest w tym fatalna. [Cassie] jest cwana i urocza, ale [sprawa z CIA] to tylko mały dodatek do jej życia i wciąż coś jej musi o tym przypominać – powiedziała Cuoco.

Jak zostało ogłoszone, 2. sezon "Stewardesy" zobaczymy dopiero w 2022 roku.

Stewardesa jest dostępna na HBO GO

REKLAMA