Iskry latają w zapowiedzi 2. sezonu "Bridgertonów". Poznajcie Kate Sharmę, nową miłość Anthony'ego

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Twórca "Bridgertonów" obiecywał, że w 2. sezonie chemii nie zabraknie – i zdecydowanie nie przesadzał. Netflix pokazał scenę, w której Anthony i Kate zaliczają ostrą wymianę zdań.

Jeśli mieliście wątpliwości co do tego, czy "Bridgertonowie" będą w stanie powtórzyć w 2. sezonie sukces, Netflix właśnie je rozwiał, prezentując parę, która za chwilę znajdzie się w świetle reflektorów. Pierwszy klip zapowiada, że będzie się działo i bynajmniej nie powinniśmy spodziewać się miłości od pierwszego wejrzenia.

Bridgertonowie – Anthony i Kate w klipie z 2. sezonu

W 2. sezonie "Bridgertonów" Daphne i książę zejdą na drugi plan, ustępując miejsca starszemu bratu Daphne, Anthony'emu (Jonathan Bailey) i jego nowej miłości Kate Sharmie (Simone Ashley, "Sex Education"). Według oficjalnego opisu, Kate to inteligentna i uparta dziewczyna, która dopiero przybyła do Londynu i "nie cierpi głupców – w tym Anthony'ego". Zobaczcie pierwsze spotkanie tej pary:

W książkach Julii Quinn, na podstawie których powstał serial, wygląda to podobnie: Anthony poznaje Kate (w tamtej wersji jej nazwisko to Sheffield), bo ma poślubić jej młodszą siostrę Edwinę (w tej roli wystąpi Charithra Chandran). Szybko jednak się okazuje, że prawdziwe iskrzenie jest pomiędzy nim a Kate.

Showrunner serialu Chris van Dusen zapewniał wcześniej, że jest zachwycony chemią pomiędzy serialowymi Anthonym i Kate, która jest według niego dosłownie magnetyczna.

– Kiedy są razem na ekranie, nie da się oderwać od nich oczu. Nie mogę się doczekać, aż widzowie to zobaczą, a właściwie – poczują. Jestem naprawdę podekscytowany – powiedział.

2. sezon "Bridgertonów" jest w tym momencie kręcony w Wielkiej Brytanii i nie ma na razie daty premiery. Serial ma już także zamówienie na sezony 3 i 4, które pokażą historie miłosne kolejnych osób z rodzeństwa Bridgertonów. Fani wciąż jednak liczą, że oprócz nowych par zobaczymy też Daphne (Phoebe Dynevor) i przede wszystkim jej księcia (Regé-Jean Page) – i możliwe, że te nadzieje się spełnią.

Serial Bridgertonowie jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA