2. sezon "Bridgertonów" to czysty magnetyzm. "Nie jesteście na to gotowi" – zapewnia showrunner serialu

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Nie da się ukryć, że "Bridgertonowie" wzbudzili szał. Głośna produkcja Netfliksa właśnie zgarnęła kilka nominacji do Emmy, a showrunner serialu obiecuje, że fani mają na co czekać.

"Bridgertonowie" odnieśli ogromny sukces. Widzowie pokochali zwłaszcza Regé-Jean Page'a, który za rolę Simona otrzymał nominację do nagrody Emmy.  Chociaż aktor nie pojawi się w 2. sezonie, showrunner serialu, Chris van Dusen jest pewien, że nowe odcinki spodobają się fanom równie mocno.

Bridgertonowie: Twórca o nominacjach do Emmy

Chris van Dusen opowiedział w E! News o reakcji na nominacje do nagród Emmy – dominowały radość, łzy szczęścia i podekscytowanie. Produkcja łącznie dostała 12 nominacji, w tym dla najlepszego serialu dramatycznego.

– Byłem w samochodzie z moim mężem i właśnie odwieźliśmy naszą trzylatkę do przedszkola. Wracaliśmy do domu, gdy zacząłem dostawać maile oraz wiadomości, więc się zatrzymaliśmy. Myślę, że płakaliśmy dobre parę minut. Jestem podekscytowany, ale i podchodzę do tego z pokorą. A przede wszystkim jestem dumny z obsady i po prostu przepełniony ogromną, szczerą wdzięcznością – powiedział.

Bridgertonowie nominacje

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Showrunner odniósł się także do nominacji Regé-Jean Page'a. Jak dodał, praca z aktorem była czystą przyjemnością.

– Praca z nim była przywilejem. Jest naszym księciem i zawsze będzie naszym księciem – wiem, że nadal będzie oczarowywać świat na naprawdę niesamowite sposoby. I nie mógłbym być z jego powodu bardziej szczęśliwy – skomentował.

Bridgertonowie: Twórca obiecuje magnetyczny 2. sezon

Dusen obiecał, że nie spoczął na laurach i 2. sezon "Bridgertonów" będzie równie magnetyczny i zachwyci widzów.

– Mogę powiedzieć, że właśnie jestem w trakcie montażu kilku pierwszych odcinków 2. sezonu i nie sądzę, że ludzie są na to gotowi. Szczerze, uważam, że to jest to, co widzowie pokochali w 1. sezonie, a nawet więcej. Myślę, że to będzie jeszcze lepsza ucieczka do XIX-wiecznego Londynu z czasów regencji.

bridgertonowie sezon 2

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

W 2. sezonie akcja skupi się na historii brata Daphne, Anthony'ego (Jonathan Bailey) oraz jego nowego obiektu uczuć – Kate Sharmy (Simone Ashley). Showrunner zdradził, że jest zachwycony chemią pomiędzy aktorami – jak powiedział, jest ona dosłownie "magnetyczna".

– Kiedy są razem na ekranie, nie da się oderwać od nich oczu. Nie mogę się doczekać, aż widzowie to zobaczą, a właściwie – poczują. Jestem naprawdę podekscytowany – zdradził showrunner.

Sukces serialu sprawił, że twórcy otrzymali nie tylko zamówienie na 2 serię, ale także na sezony 3 i 4 oraz spin-off o młodej królowej Charlotte. Data premiery 2. sezonu jeszcze nie jest znana.

Bridgertonowie są dostępni na Netfliksie

REKLAMA