Netflix ogłosił, że będzie 4. sezon "Sex Education". Co dalej u Otisa, Maeve i ich znajomych z Moordale?

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Uff, to nie koniec wychowania seksualnego – oczywiście tego na Netfliksie. Platforma ogłosiła, że młodzieżowy hit "Sex Education" powróci z 4. sezonem.

Netflix nie zastanawiał się długo nad tym, czy kontynuować przygodę z "Sex Education". Zaledwie tydzień temu oglądaliśmy 3. sezon, a już dziś ogłoszona została kontynuacja – lub jak wolicie, zajęcia wyrównawcze.

Sex Education sezon 4: Netflix ogłasza nowe odcinki

O 4. sezonie "Sex Education" w tym momencie wiemy jedynie, że został oficjalnie zamówiony i na pewno powstanie. Netflix na razie nie podał ani liczby odcinków, ani zarysu fabuły. Nie znamy także daty startu zdjęć – o dacie premiery nowych odcinków na platformie nie wspominając. Możemy jednak odetchnąć z ulgą, bo nie zostaniemy z licznymi cliffhangerami bez rozwiązania.

W 3. sezonie "Sex Education" Otis (Asa Butterfield) i Maeve (Emma Mackey) wciąż nie dali rady zejść się na dobre, a tymczasem Eric (Ncuti Gatwa) i Adam (Connor Swindells) zdążyli zostać parą i się rozstać. W życiu Jean (Gillian Anderson) pojawił się za to ktoś nowy – i nie mówimy o kolejnym kandydacie na mężczyznę życia.

Co dalej z naszymi ulubionymi parami? Czy liceum Moordale przetrwa? Czy Hope (Jemima Kirke) jeszcze wróci na nasze ekrany? I czy przypadkiem nie zbliżamy się już końca całej historii? Mamy mnóstwo pytań przed 4. sezonem "Sex Education"!

Sex Education jest dostęne na Netfliksie

REKLAMA