Co dalej w 5. sezonie "Domu z papieru"? Gang kłóci się o złoto w klipie z drugiej części finałowej serii

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Największy skok w historii powoli dobiega końca, a nasz ulubiony gang złodziejaszków pogrąża się w kłótniach. Zobaczcie scenę z sezonu 5B "Domu z papieru".

"Dom z papieru" powróci w grudniu z pięcioma finałowymi odcinkami, w których ostatecznie już pożegnamy grupę złodziei spod znaku "Bella ciao". I sądząc po pierwszym sneak peeku, możemy spodziewać się kłótni i napięć w ich gronie.

Dom z papieru sezon 5B – zobaczcie pierwszy klip

Netflix wypuścił krótką scenę, w której bohaterowie zastanawiają się, co dalej zrobić ze złotem, po tym jak Profesor (Álvaro Morte) zniknął. Genialnego planu na razie nie widać, za to skłonność do wyciągania broni z byle powodu – owszem. Czy uda im się wydostać złoto i nie wpaść w ręce policji?

Na pewno możemy liczyć na kolejne szalone zwroty akcji, z których "Dom z papieru" słynie. Choć przed nami już tylko pięć odcinków, serial musi odpowiedzieć w sezonie 5B na liczne pytania, jak np.: czy Tokio (Úrsula Corberó) naprawdę nie żyje? Kto teraz będzie narratorem? Czy będą jeszcze jakieś ofiary przed finałem serialu? Tego wszystkiego dowiemy się już w grudniu.

Dom z papieru – sezon 5B od 3 grudnia na Netfliksie

REKLAMA