Jak zakończy się serial "The Walking Dead"? Jeffrey Dean Morgan mówi, że sam chciałby to wiedzieć

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Chcecie wiedzieć, jak zakończy się "The Walking Dead"? Jeśli tak, to waszą ciekawość podziela Jeffrey Dean Morgan. Aktor opowiada o ostatnim sezonie i jak mówi – nie ma pojęcia, jak się skończy.

"The Walking Dead" powróciło z ostatnim sezonem. Finałowa seria będzie podzielona na trzy części, a ostatnią z nich zobaczymy w 2022 roku. Jak zakończy się jeden z najdłużej emitowanych współczesnych seriali? Odpowiedź na to pytanie chcą poznać nie tylko widzowie, ale i Jeffrey Dean Morgan.

The Walking Dead: Jak zakończy się serial?

Jak podaje We Got This Covered, aktor wziął udział w "The Rich Eisen Show". Morgan wciela się w postać Negana od finału 6. sezonu, dlatego nie mogło zabraknąć pytań o "The Walking Dead":

– To ostatni sezon, więc wiesz, próbujemy zakończyć 11-letni serial, który jest prawdziwie kultowy już od dawna. Nie wiem, jak łatwe jest to zadanie dla naszych scenarzystów i osób, które mają znacznie większą wypłatę niż moja. Nie wiem, dokąd zmierzają i wszystko jest dla mnie pewnego rodzaju niespodzianką, każdy scenariusz to coś nowego. Więc zobaczymy – powiedział.

The Walking Dead Jeffrey Dean Morgan

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Co ciekawe, aktor nie tylko nie zna zakończenia – zasugerował, że sami twórcy nie mają jeszcze gotowego pomysłu na to, w jaki sposób doprowadzić historię do końca.

– Powiedzieli, że wiedzą, ale ja nie wiem, czy im wierzę. Ale oni to powtarzają, showrunnerka i scenarzyści mówią, że wiedzą. Nie mam pojęcia. Pytałem, ale oni tylko rzucają mi krzywe spojrzenia – dodał.

Jeffrey Dean Morgan podkreśla, że uwielbia grać Negana i nie chce żegnać się z postacią. Aktor ma nadzieję, że zobaczymy spin-off o jego bohaterze:

 – Naprawdę kocham Negana. Jest niesamowita okazja, aby zanurzyć się dużo głębiej w tym człowieku, który moim zdaniem stał się bardzo interesujący w ciągu ostatnich kilku lat. Z pewnością nie jestem przeciwny temu, aby utrzymać go przy życiu jeszcze trochę dłużej i dowiedzieć się o nim więcej – powiedział.

Jedno jest pewne – zakończenie "The Walking Dead" nie będzie oznaczać pożegnania z uniwersum. Stacja AMC zamówiła serial o Darylu i Carol oraz "Tales of the Walking Dead", czyli antologię ze świata TWD.

The Walking Dead sezon 11 – nowe odcinki w poniedziałki o godz. 22:00 na FOX

REKLAMA