Bohaterowie "Sukcesji" w duetach na plakatach 3. sezonu. Jedna z par jest co najmniej zastanawiająca

"Sukcesja" (Fot. HBO)

Rodzina z "Sukcesji", która potrafi zawstydzić samych Lannisterów, powraca na plakatach 3. sezonu. Zobaczcie, jak HBO dobrało duety – czy oni będą skakać sobie do oczu, czy współpracować?

"Sukcesja" w październiku wraca z 3. sezonem i jest szansa, że Royowie raz jeszcze zawstydzą bohaterów "Gry o tron". Tak obiecuje zwiastun, a i plakaty są co najmniej interesujące ze względu na to, jak dobrano duety.

Sukcesja sezon 3 – plakaty z bohaterami serialu

Akcja 3. sezonu "Sukcesji" będzie działa się jakiś czas po konferencji prasowej Kendalla (Jeremy Strong), na której rzucił on publiczne oskarżenie pod adresem swojego ojca Logana (Brian Cox). Teraz zobaczymy, jak Logan walczy, by zabezpieczyć wszelkie sojusze – rodzinne, polityczne i finansowe. Napięcia rosną, a zaciekła bitwa korporacyjna grozi przekształceniem się w rodzinną wojnę domową.

Plakaty wypuszczone przez HBO pokazują serialowych bohaterów w duetach. Pierwszy jest dość oczywisty, bo są to Kendall i Logan, czyli ojciec tyran i syn, który zebrał się na odwagę, by iść z nim na wojnę.

sukcesja sezon 3

Na drugim plakacie mamy parę co najmniej zastanawiającą, czyli Shiv (Sarah Snook) i Connora (Alan Ruck), których do tej pory w zasadzie nie oglądaliśmy razem. Wydawało się, że niewiele ich łączy i tak już zostanie. Co się zmieni pod tym względem w 3. sezonie "Sukcesji"? Czy połączy ich wspólne wyzwanie rzucone rodzinie?

sukcesja sezon 3

Trzeci plakat to ulubiona para wielu widzów, czyli Roman (Kieran Culkin) i Gerri Kellman (J. Smith Cameron). Ich relacja w 2. sezonie stała się nie tylko bardzo bliska, ale też pokręcona na wiele sposobów, z romantycznym dodatkiem. Jeśli kibicujecie im, żeby po prostu byli razem, wiedzcie, że nie jesteście sami! Ale pamiętajcie, że to Gerri jest tą, która ma tutaj pozycję dominującą – a plakat to odzwierciedla.

sukcesja sezon 3

Kuzyn Greg (Nicholas Braun) i Tom (Matthew Mcfayden) to duet nierozłączny niemal od początku serialu. Przy czym dynamika sił już nie jest taka jak na początku – wielu fanów podejrzewa, że serial zakończy się przejęciem przez Grega całego imperium Royów, a jego sukcesywna przemiana z naiwnego dzieciaka w coraz sprytniejszego gracza sugeruje, że coś w tych teoriach może być.

sukcesja sezon 3

W 3. sezonie "Sukcesji" mają pojawić się Alexander Skarsgård i Adrien Brody – ten pierwszy zagra Lukasa Matssona, odnoszącego sukcesy i mającego skłonności do konfrontacji prezesa firmy z branży IT, a ten drugi Josha Aaronsona, miliardera i aktywistę, który odegra kluczową rolę w walce o Waystar.

W serialu pojawią się także Hope Davis ("Your Honor") jako Sandi Furness, córkę Sandy'ego Furnessa (Larry Pine); Sanaa Lathan ("The Affair") jako Lisa Arthur, nowojorska prawniczka z koneksjami; Linda Emond ("Lodge 49", "Madam Secretary") jako starsza doradczyni w Białym Domu; oraz koreańska wokalistka i aktorka Jihae w roli wpływowej konsultantki PR. Awans do stałej obsady otrzymali Justine Lupe (serialowa Willa), David Rasche (Karl Muller, CFO firmy Waystar) i Fisher Stevens (Hugo Baker, spec Waystar od zarządzania kryzysowego).

Sukcesja sezon 3 – premiera 18 października na HBO

REKLAMA