HBO Max prezentuje nowe seriale. Mamy pierwsze klipy z "Rodu Smoka", "Peacemakera" i 3. sezonu "Sukcesji"

"Ród smoka" (Fot. HBO)

HBO Max z pompą ogłosiło dziś wejście do Europy. Pokazany został teaser ze scenami z "Rodu Smoka", a także klipy z "Peacemakera" i "Sukcesji". I to nie koniec serialowych newsów!

W przyszłym roku szykujcie się na wojny streamingowe, bo do Polski wchodzi HBO Max. Podczas dzisiejszej konferencji zaprezentowano ofertę i cennik HBO Max – niestety na razie dość ogólnikowo. Pokazane też zostały fragmenty seriali.

Ród Smoka i Peacemaker – klipy z seriali HBO

Ten najważniejszy to "Ród Smoka", czyli prequel "Gry o tron", oparty na książce "Ogień i krew" George'a R.R. Martina. Akcja ma dziać się około 200 lat przed wydarzeniami z "Gry o tron" i skupiać się na wojnie domowej Targaryenów, tzw. Tańcu Smoków. W ekipie twórców są George R.R. Martin, Ryan J. Condal i reżyser "Gry tron" Miguel Sapochnik, a w obsadzie znajdują się m.in. Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D'Arcy, Rhys Ifans i Steve Toussaint.

Druga zaprezentowana nowość to "Peacemaker" – czyli serialowy spin-off "Legionu samobójców", który tworzy James Gunn. W tytułowej roli powróci John Cena, w obsadzie są także Steve Agee, Danielle Brooks, Robert Patrick, Jennifer Holland, Freddie Stroma i Chukwudi Iwuji. Serial zobaczymy w przyszłym roku, podobnie jak "Ród Smoka".

Sukcesja sezon 3 – zobaczcie fragment

Kolejna atrakcja to "Sukcesja" – pokazano scenę z premiery 3. sezonu, która planowana jest na 18 października. Nowy sezon skupi się na następstwach konferencji Kendalla (Jeremy Strong), na której rzucił on publiczne oskarżenie pod adresem swojego ojca Logana (Brian Cox). Teraz zobaczymy, jak Logan walczy, by zabezpieczyć wszelkie sojusze – rodzinne, polityczne i finansowe. Napięcia rosną, a zaciekła bitwa korporacyjna grozi przekształceniem się w rodzinną wojnę domową.

Dodatkowy news z konferencji to data premiery "I tak po prostu" ("And Just Like That..."), czyli kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" – jest to grudzień tego roku. Dokładnego dnia premiery w tym momencie jeszcze nie znamy.

REKLAMA