Za co Jared Padalecki przeprasza fanów "Gilmore Girls"? Zobaczcie komentarz aktora na 21. rocznicę serialu

"Gilmore Girls" (Fot. The WB)

Zanim Jared Padalecki polował na demony, był uroczym chłopakiem z sąsiedztwa i pierwszą miłością Rory z "Gilmore Girls". Za co aktor chce przeprosić fanów serialu?

W "Gilmore Girls" nie brakuje romantycznych zawirowań. Związek Rory (Alexis Bledel) i Deana (Jared Padalecki) był pełen wzlotów i upadków, ale to, czego aktor "żałuje" najbardziej nie jest związane z pomysłami scenarzystów.

Gilmore Girls: Jared Padalecki przeprasza fanów

5 października minęło 21 lat od emisji pierwszego odcinka "Gilmore Girls". Z tej okazji na Twitterze Netfliksa pojawiła się galeria zdjęć z 1. sezonu. Na fotkach nie brakuje Deana i Rory – Jared Padalecki w zabawny sposób przeprosił... za swój wygląd.

– Przepraszam za zęby. I za czoło... Dobrze, że z nich wyrosłem – skomentował.

Fryzura i styl postaci Padaleckiego w pierwszych sezonach "Gilmore Girls" faktycznie do tej pory spotyka się ze sceptycznymi odczuciami. Na komentarz aktora zareagował Netlifx:

– Sir, żadne przeprosiny nie są wymagane.

"Gilmore Girls" powróciło w 2016 roku z czteroodcinkową miniserią "A Year in The Life". Jared Padalecki także wystąpił w produkcji, ale tylko w roli gościnnej. Kolejnej serii na razie nie ma w planach – jak wyjaśniała twórczyni, Amy Sherman-Palladino, obecnie wszyscy są zajęci innymi projektami. Niczego jednak nie da się wykluczyć w przyszłości.

Jared Padalecki gra teraz główną rolę w serialu "Walker", czyli nowej wersji "Strażnika Teksasu". Alexis Bledel była w tym roku nominowana do Emmy za rolę w "Opowieści podręcznej", zaś Lauren German (Lorelai) możecie zobaczyć w serialu w serialu Disney+ "Potężne Kaczory: Czas na zmiany". Sherman-Palladino i jej mąż oraz najbliższy współpracownik Daniel Palladino zajęci są z kolei kręceniem "Wspaniałej pani Maisel".

Gilmore Girls jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA