HBO Max ogłosiło datę premiery "And Just Like That...". Zobaczcie zapowiedź nowego "Seksu w wielkim mieście"

"And Just Like That..." (Fot. HBO Max)

"And Just Like That...", czyli kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" ma już pierwszą zapowiedź i datę premiery. Zobaczcie, jak Sarah Jessica Parker znów zamienia się w Carrie Bradshaw.

Podczas wczorajszej konferencji HBO Max, zapowiadającej wejście platformy do Europy, w tym także do Polski, pokazano kilka klipów z nowych seriali. Jest wśród nich "And Just Like That...", kontynuacja kultowego "Seksu w wielkim mieście".

And Just Like That... – pierwsza zapowiedź serialu

Zapowiedź, w której Sarah Jessica Parker ogłasza, że serial będzie miał premierę w grudniu, to tak naprawdę tylko rzut oka na plan "And Just Like That". Nie ma żadnej większej sceny ani dialogów, a jedynie przegląd wyborów modowych Carrie i jej koleżanek, które w dużym stopniu znamy już z licznych wycieków z planu.

W nowej odsłonie "Seksu w wielkim mieście" Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis ponownie wcielą się w postacie Carrie, Mirandy i Charlotte, których życie i przyjaźń są nawet bardziej skomplikowane po 50-tce niż po 30-tce. Nie pojawi się już natomiast Kim Cattrall w roli Samanthy.

Oprócz trójki odtwórczyń głównych ról w "And Just Like That..." wystąpią m.in. Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Evan Handler, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Isaac Cole Powell, Brenda Vaccaro, Christopher Jackson i Sara Ramírez z "Chirurgów". W serialu powróci również zmarły niedawno Willie Garson jako Stanford.

Premiera And Just Like That... w grudniu na HBO

REKLAMA