Wojna zbliża się do Fraser's Ridge – zobaczcie zwiastun 6. serii "Outlander". Kiedy premiera nowych odcinków?

"Outlander" (Fot. Starz)

W serialu "Outlander" znów nadchodzą trudne czasy. Zwiastun 6. sezonu zapowiada wojnę o niepodległość Ameryki, która nie ominie przytulnego domostwa Jamiego i Claire Fraserów.

Telewizja Starz zaprezentowała zwiastun długo wyczekiwanego 6. sezonu "Outlander". W nowych odcinkach losy Claire (Caitriona Balfe) i Jamiego (Sam Heughan) Fraserów znów splotą się w wielkimi wydarzeniami historycznymi. Nadchodzi amerykańska rewolucja i Fraser's Ridge znajdzie się w jej środku.

Outlander sezon 6 – zobaczcie zwiastun serialu

W zwiastunie jest całe mnóstwo ciepłych scen: Claire i Jamie w łóżku, Marsali z dzieckiem, zakochani Bree i Roger. Pojawia się również Ian i nowa postać Malva Christie (Jessica Reynolds), która ma mocno namieszać w tym sezonie (szczegóły znajdziecie tutaj). "Zaczyna się. Nawałnica. Wojna" – mówi Claire, a kolejne ujęcia sugerują, że we Fraser's Ridge nie zabraknie dramatycznych zdarzeń.

W 6. sezonie "Outlander", opartym na książce "Tchnienie śniegu i popiołu" Diany Gabaldon, czyli szóstym tomie cyklu "Obca", zobaczymy, jak Claire Jamie dalej rozbudowują swoją małą społeczność w Karolinie Północnej, podczas gdy w tle jest już widmo amerykańskiej rewolucji. W nowych odcinkach zobaczymy, co się dzieje, gdy pojawia się podział wśród mieszkańców domu, który się stworzyło. I jak to jest, kiedy stajesz się osobą zmarginalizowaną i odrzuconą we własnym domu.

Cały sezon będzie liczyć zaledwie osiem odcinków, przy czym pierwszy będzie 90-minutowy. Premiera zaplanowana jest na początek 2022 roku. I na tym "Outlander" się nie zakończy – serial ma zamówienie na 16-odcnkowy 7. sezon, który ma opierać się na książce "Kość z kości" Diany Gabaldon.

Outlander sezon 6 – premiera w 2022 roku

outlander sezon 6 zwiastun kiedy premiera

REKLAMA