"Outlander" złamie nam serce? Caitriona Balfe zdradza, że 6. sezon będzie emocjonalnym rollercoasterem

"Outlander" (Fot. Starz)

Fani "Outlandera" zobaczą nowy sezon dopiero w przyszłym roku. Zarówno twórcy jak i obsada dają do zrozumienia, że jest na co czekać. Caitriona Balfe zdradziła, że serial złamie serca.

Stacja Starz ogłosiła, że nowe odcinki "Outlandera" zobaczymy dopiero w przyszłym roku i będzie ich tylko osiem. Wydaje się jednak, że wydarzenia w pełni wynagrodzą nam skrócenie sezonu. W serialu zdecydowanie nie brakuje pełnych emocji scen, a nowe słowa Caitriony Balfe sugerują, że 6. sezon będzie prawdziwym rollercoasterem.

Outlander sezon 6: Nowe odcinki złamią nam serca

Wiadomo, że w 6. sezonie serialu "Outlander" poznamy nowych bohaterów – rodzinę Christie. To właśnie oni namieszają w życiu Claire i Jamiego (Sam Heughan).

– "Outlander" całkiem nieźle radzi sobie z czarnymi charakterami i złoczyńcami. [Rodzina Christie] nie należy do typowych czarnych charakterów, co jest świetne i odświeżające – powiedziała Balfe w rozmowie z EW.

Outlander sezon 6 co nas czeka

"Outlander" (Fot. Starz)

Aktorka zdradziła, co będzie łączyć Claire z Malvą Christie (Jessica Reynolds). Nowe odcinki oparte będą na książce Diany Gabaldon "Tchnienie śniegu i popiołu". W powieści dziewczyna stała się praktykantką głównej bohaterki i obie kobiety połączyła relacja na wzór matki i córki. Balfe zdradziła, że podobnie będzie w serialu:

– Claire i Malva budują wspaniałą relację i więź. To będzie destrukcyjne dla Claire. To wątek, który naprawdę łamie serca i jest bardzo pokręcony – i wszyscy zostaną w to wplątani – skomentowała.

Jeśli twórcy podążą wydarzeniami z powieści, to naszą ulubioną parę czeka poważna próba. W pierwowzorze Malva okazuje się być w ciąży i  przysięga, że to Jamie (Sam Heughan) jest ojcem jej dziecka.

Co jeszcze nas czeka? I tym razem nie zabraknie scen miłosnych zbliżeń – chociaż ich kręcenie było utrudnione przez pandemię. Lauren Lyle, czyli serialowa Marsali zasugerowała ostatnio, że nowy sezon będzie mroczniejszy od poprzednich.

"Outlander" został przedłużony także o kolejny sezon, który ma mieć aż 16 odcinków. 7. seria będzie opierać się na kolejnym tomie sagi – "Kość z kości".

Outlander sezon 6 – premiera w 2022 roku

REKLAMA