Victoria Pedretti mogła pojawić się w serialu "Ty" już wcześniej. Aktorka ubiegała się o rolę Guinevere Beck

"Ty" (Fot. Netflix)

Już w tym tygodniu zobaczymy 3. sezonu serialu "Ty". Victoria Pedretti powróci jako Love – jak się okazuje, pierwotnie startowała do roli poprzedniej ofiary stalkera.

Zwiastun 3. sezonu thrillera "Ty" zapowiada kolejny rozdział w historii Joego Goldberga (Penn Badgley). Stalker zamieszka na kalifornijskich przedmieściach wraz z Love (Victoria Pedretti) oraz nowo narodzonym synkiem Henrym. Jak czytamy w Cheat Sheet, Victoria Pedretti początkowo ubiegała się o inną rolę.

Ty – Victoria Pedretti ubiegała się o rolę Beck

W wywiadzie dla magazynu "Elle" aktorka opowiedziała o kulisach swojego castingu do roli Love. Początkowo Pedretti starała się o rolę Guinevere Beck, którą w pierwszym sezonie zagrała Elizabeth Lail.

– "Ty" było pierwszym serialem, z którego do mnie oddzwonili. Wzięłam udział w castingu do 1. sezonu, do roli Beck, i producentka do mnie oddzwoniła. Nie dostałam tej pracy, ale cieszę się, że jej nie dostałam, ponieważ dzięki temu byłam w stanie zagrać w "Nawiedzonym domie na wzgórzu", a potem wrócić, by wcielić się w Love – powiedziała.

ty victoria pedretti

"Ty" (Fot. Netflix)

Co łączy Love i Nell z "Nawiedzonego domu na wzgórzu"? Pedretti zauważyła, że obie bohaterki są do siebie dość podobne.

– Love [także] jest wdową, bliźniaczką, a jej bliźniak ma problem z uzależnieniem. To było naprawdę super – zmierzyć się z podobnymi problemami, które są uzewnętrzniane w zupełnie różny sposób. Chociaż okoliczności są podobne i obie pochodzą z dużych, publicznie znanych rodzin, to totalnie inne osoby – dodała.

Love z początku wydawała się urocza i niewinna, jednak szybko okazało się, że dorównuje Joemu pod względem psychopatycznych skłonności. Co czeka ją w 3. sezonie? Bohaterka będzie starać się utrzymać wizerunek idealnej rodziny z sąsiedztwa i założy własną cukiernię. Problemów jednak nie zabraknie. Fani przypuszczają także, że dowiemy się więcej o zagadkowej śmierci jej poprzedniego męża.

Ty sezon 3 – premiera 15 października na Netfliksie

REKLAMA