Szef z "The Office" trolluje poważnych ludzi na LinkedIn. Tak Canal+ promuje polską wersję kultowego sitcomu

"The Office PL" (Fot. Canal+/Łukasz Bąk)

"The Office" to kultowy sitcom, który niebawem doczeka się polskiego odpowiednika. Promocja ruszyła pełną parą – dowiedzcie się więcej o prezesie Kropliczanki.

"The Office PL" to polska wersja popularnego sitcomu "The Office" (amerykańska wersja trafi na Netfliksa już w tym miesiącu, co piątek pojawiają się też po dwa kolejne sezony na platformie Canal+). Akcja będzie rozgrywać się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej Kropliczanka.

The Office PL – poznajcie prezesa Kropliczanki

Canal+ postanowiło wzbudzić ciekawość widzów w nietypowy sposób – na LinkedIn pojawił się profil serialowego prezesa Michała Holca (Piotr Polak). Już sam opis profilowy szefa firmy produkującej wodę mineralną Kropliczanka robi wrażenie:

Człowiek inspirator, filantrop, świetny tancerz. Jedyny prezes Kropliczanki. Pisarz, być może przyszły podkaster, motywator. Od lat skutecznie zarządzam licznym zespołem świetnie prosperującej firmy produkującej wodę mineralną. Jeśli moi podwładni wychodzą z pracy bez bólu brzucha od śmiechu, dla mnie jest to dzień stracony. Były fan Dawida Podsiadły. Zainteresowania: szanty, żużel i alpaki.

The Office PL

Fot. LinkedIn

A na opisie bynajmniej się nie kończy. Fikcyjny prezes non stop szaleje wśród prawdziwych użytkowników portalu, zamieszczając nietypowe rady biznesowe. Z jednej z nich pewnie byłby dumny Michael Scott, który też uważał, że nic tak nie poprawia morale, jak biurowe gry i zabawy. Trolling jest o tyle skuteczny, że pod licznymi wpisami szefa Kropliczanki pojawiają się całkiem poważne komentarze.

The Office – obsada i zwiastun polskiej wersji

Obok prezesa Holca jedną z głównych bohaterek serialu będzie Patrycja, którą zagra Vanessa Aleksander. Patrycja to przedstawicielka nowego pokolenia, dziecko polskich "rekinów biznesu", która wkraczając w progi biura Kropliczanki, zrobi wszystko by przełamać dotychczasowy ład. Ta bohaterka jest polskim dodatkiem do serialu i nie ma swojego odpowiednika w wersji amerykańskiej ani brytyjskiej.

W polskim "The Office" zagrają także Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka. Za reżyserię serialu odpowiada Maciej Bochniak, a scenariusz stworzyli Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło i Mateusz Zimnowodzki.

Premiera The Office PL 22 października na Canal+

REKLAMA