Hawkeye walczy ze złem w rytm świątecznej muzyki. Zobaczcie nowy zwiastun serialu Marvela i Disney+

"Hawkeye" (Fot. Disney+)

Radosna świąteczna atmosfera, a do tego pościgi i wybuchy. Disney+ podzielił się nowym zwiastunem serialu "Hawkeye".  Zobaczcie, co czeka Clinta Bartona i jego młodą następczynię.

Składający się z sześciu odcinków "Hawkeye" to najnowszy serial z MCU. Marvel i Disney+ właśnie podzielili się nowym zwiastunem (poprzedni zobaczycie tutaj), który sugeruje, że zdecydowanie nie będziemy się nudzić. Dodatkowo otrzymaliśmy informację, że 24 listopada zobaczymy premierowo nie jeden, a dwa odcinki.

Hawkeye – nowy zwiastun serialu Marvela

W nowej zapowiedzi ponownie widzimy, jak Clint Barton (Jeremy Renner) próbuje spędzić spokojne, rodzinne święta po wydarzeniach z "Avengers: Koniec gry". Na przeszkodzie staną mu jednak wrogowie z przeszłości. W walce ze złem towarzyszyć mu będzie młoda Kate Bishop (Hailee Steinfeld, "Dickinson"), która nie ukrywa, że jest jego ogromną fanką.

W poprzedniej zapowiedzi zabrakło Lindy Cardellini w roli żony Clinta, Laury Barton. Fani zaczęli spekulować, co to oznacza, jednak twórcy położyli kres wszystkim teoriom – nowy zwiastun zapowiada, że aktorka wystąpi w serialu. Wśród złoczyńców, z którymi zmierzy się Clint, można zauważyć także polskiego aktora Piotra Adamczyka – nie wiadomo jednak, jak dużą rolę odegra w całej historii.

W serialu wystąpią także m.in. Alaqua Cox jako Echo, Zahn McClarnon jako jej ojciec i Vera Farmiga jako Eleanor Bishop, matka Kate. Poznamy również Jacquesa Duquesne'a, mentora Clinta Bartona, który nauczył go używania łuku – w jego postać wcieli się Tony Dalton. Fra Fee zagra płatnego zabójcę zwanego Clownem. Pojawi się także Florence Pugh jako Yelena Belova, znana z filmu "Czarna Wdowa".

Głównym scenarzystą serialu jest Jonathan Igla ("Mad Men", "Sorry for Your Loss"), który go stworzył razem z Rhysem Thomasem ("Documentary Now"!) i duetem reżyserek Bert and Bertie ("Troop Zero", "Kidding", "Wielka").

Premiera serialu Hawkeye 24 listopada na Disney+

REKLAMA