Jakie seriale obejrzymy w najbliższym tygodniu? "Sukcesja", "The Office PL", "Inwazja" i inne premiery

"The Office PL" (Fot. Canal+)

Ten tydzień w serialach będzie należeć m.in. do "Sukcesji", "Inwazji" i polskiego "The Office". Wśród premier jest też 7. sezon "Fear the Walking Dead" czy 2. sezon "Locke & Key".

Nowy tydzień zaczniemy od "Sukcesji" i "Fear the Walking Dead", a zakończymy seansem polskiego "The Office" oraz "Inwazji", nowej produkcji science fiction Apple TV+. Na jakie jeszcze premiery warto zwrócić uwagę?

Sukcesja (sezon 3) – 18 października na HBO

"Sukcesja" wraca po dwóch latach przerwy z 3. sezonem. W nowych odcinkach zobaczymy, jak Logan (Brian Cox), po zdradzie ze strony swojego syna Kendalla (Jeremy Strong) walczy, by zabezpieczyć wszelkie sojusze – rodzinne, polityczne i finansowe. Napięcia rosną, a zaciekła bitwa korporacyjna grozi przekształceniem się w rodzinną wojnę domową. Kto wygra tę bezlitosną grę?

Fear the Walking Dead (sezon 7) – 18 października na AMC

Na AMC tymczasem startuje 7. sezon "Fear the Walking Dead", w którym czeka nas starcie Morgana (Lennie James) ze Strandem (Colman Domingo), a także potencjalna zagłada nuklearna w świecie zombie. Teddy (John Glover) urzeczywistnił swoją wizję "końca", kiedy zdetonował głowice nuklearne w Teksasie. Ci, którzy przeżyli, będą musieli zdecydować, jak będzie wyglądał "początek". I będą musieli to zrobić w świecie pozbawionym światła i nadziei, w którym powietrze na zewnątrz jest tak samo zabójcze jak szwendacze.

Pajęczyna (nowość) – 19 października na Player.pl

"Pajęczyna" to nowy serial Playera, którego akcja dzieje się na dwóch płaszczyznach czasowych – w 1978 i 2010 roku – i kręci się wokół tajemniczego morderstwa, jak również polskiego programu atomowego prowadzonego w czasach PRL-u. Joanna Kulig gra Kornelię Titko, naukowczynię poszukującą prawdy o śmierci swoich rodziców. Jej bohaterka zaczyna prywatne śledztwo, aby dowiedzieć się, dlaczego zginęła jej matka – prawa ręka twórcy polskiego programu nuklearnego, a także ojciec i siostra.

Inwazja (nowość) – 22 października na Apple TV+

"Inwazja" to nowy serial science fiction od Apple TV+. Akcja będzie rozgrywać się na kilku kontynentach i pokazywać inwazję kosmitów na Ziemię z różnych perspektyw – mieszkańców małego amerykańskiego miasteczka, brytyjskich miast, japońskiej metropolii czy obszarów objętych konfliktami. W obsadzie są m.in. Sam Neill ("Park Jurajski", "Peaky Blinders"), Shamier Anderson ("Wynonna Earp"), Golshifteh Farahani ("Extraction"), Firas Nassar ("Fauda") i Shioli Kutsuna ("Outsider"). Serial tworzą Simon Kinberg ("Marsjanin") i David Weil ("Hunters"), a reżyseruje Jakob Verbruggen ("Black Mirror", "Alienista").

Locke & Key (sezon 2) – 22 października na Netfliksie

Nowe klucze, nowe pytania i jeszcze więcej magii. W piątek na Netfliksie pojawi się 2. sezon serialu "Locke & Key". Do obsady dołączy Kevin Durand ("Wirus") jako nowy czarny charakter – bezlitosny brytyjski kapitan Frederick Gideon z czasów wojny o niepodległość USA.

The Office PL (nowość) – 22 października na Canal+

Z kolei na Canal+ w piątek zobaczymy "The Office PL". Polska wersja kultowego sitcomu to komediowa opowieść o biurze w Siedlcach, gdzie niespecjalnie kompetentny szef (w tej roli Piotr Polak) myśli, że jest zabawny, o rządy nad biurem walczy z nim córka właściciela (Vanessa Aleksander), a gromadka pracowników usiłuje mimo wszystko wypełniać swe obowiązki. Wszystko zaś w konwencji mockumentary. Cały sezon pojawi się w dniu premiery na canalplus.com.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Hightown (sezon 2) – premiera 17 października w USA

· Queens (nowość ABC) – premiera 19 października w USA, zwiastun tutaj

· We're Here (sezon 2) – premiera 19 października na HBO GO

· Czarna lista (sezon 9) – premiera 21 października w USA, zwiastun tutaj

· The Girl in the Woods (nowość Peacock) – premiera 21 października w USA, zwiastun tutaj

· Wojownicza księżniczka Maya (nowość Netflix) – premiera 22 października na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Dynastia (sezon 4) – premiera 22 października na Netfliksie, zwiastun tutaj

REKLAMA