Ellen Pompeo i Scott Speedman kręcą gorącą scenę na planie "Chirurgów" – zobaczcie zdjęcia zza kulis serialu

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Jeśli podejrzewaliście, że Meredith Grey i Nick Marsh będą razem, to prawdopodobnie macie rację. Wyciekły zdjęcia z planu 18. sezonu "Chirurgów", które są naprawdę gorące.

W 17. sezonie serialu "Chirurdzy" oglądaliśmy, jak Meredith Grey (Ellen Pompeo) walczy z COVID-19 i co chwila odpływa w plażowe marzenia senne. 18. sezon będzie już zupełnie inny – na horyzoncie jest miłość przez duże M.

Chirurdzy sezon 18 – Meredith i Nick będą razem?

Jak donosi "Daily Mail", na planie medycznego tasiemca ostatnio zrobiło się naprawdę gorąco. Pompeo i Scott Speedman kręcili scenę, w której Meredith Grey i Nick Marsh rozmawiają ze sobą, śmieją i wymieniają się pocałunkiem. Chemia jest naprawdę nieodparta, a Meredith wygląda na najszczęśliwszą od dawna.

Fani bardzo mocno kibicują temu związkowi właściwie już od 14. sezonu. Grany przez Speedmana dr Marsh pojawił się w odcinku zatytułowanym "One Day Like This", który wyemitowano wiosną 2018 roku. Przedstawiono go jako pochodzącego z Minnesoty lekarza po transplantacji wątroby. Po tym jak zemdlał w Grey Sloan, Meredith uratowała mu życie, szybko też nawiązała się między nimi wyraźna sympatia. Potem jednak Speedman znikł z serialu, a twórcy powtarzali, że jego występ od początku był zaplanowany tylko na jeden odcinek.

Wszystko zmieniło się we wrześniowej premierze 18. sezonu "Chirurgów", w której Mer i Nick zaliczyli urocze spotkanie jak z komedii romantycznej. Jak zasugerowała showrunnerka serialu Krista Vernoff, to będzie dłuższa historia. I rzeczywiście, wątek znalazł kontynuację w kolejnych odcinkach.

– Musicie włączyć, żeby zobaczyć. Myślę, że nie obędzie się bez przeszkód. On pracuje na pełny etat w Minnesocie, ale też ustaliliśmy, że jest podróżującym chirurgiem – i robi transplantacje. Jeździ odbierać organy i nie tylko, i ma całe swoje życie, ona też ma całe swoje życie, i zobaczymy, co się wydarzy – powiedziała w rozmowie z Deadline.

Czy spełnią się fanowskie nadzieje, że Meredith, która straciła w 11. sezonie Dereka (Patrick Demsey), znalazła kolejną wielką miłość? Wiele na to wskazuje, a związek tej dwójki wspierają także aktorzy. Scott Speedman i Ellen Pompeo w rozmowie z Entertainment Weekly zgodnie stwierdzili, że Nick i Mer pasują do siebie.

– Kto mógłby tutaj powiedzieć "nie"? Myślę, że pasuję do tej pani, zdecydowanie. Myślę, że Nick do niej pasuje na wiele różnych sposobów. Myślę, że to fajne, że on mieszka w innym miejscu i że jest tam pewien dystans. Tak, wydaje mi się, że on do niej pasuje – powiedział Speedman.

Pompeo z kolei przyznała, że jej bohaterka flirtuje z Nickiem. "To taki przystojniak!" – skomentowała aktorka, zapewniając, że możemy traktować go jako poważnego kandydata na nowego mężczyznę życia Meredith.

18. sezon "Chirurgów" jest emitowany w USA od 30 września, do tej pory były trzy odcinki. Niestety, wciąż nie jest znana polska data premiery.

REKLAMA