Anya Taylor-Joy zachwyca rewelacyjnym głosem. Zobaczcie jej hipnotyzujący cover utworu "Downtown"

"Gambit królowej" (Fot. Netflix)

"Gambit królowej" sprawił, że Anya Taylor-Joy stanęła na progu prawdziwej kariery. Jak się okazuje, serialowa Beth Harmon jest nie tylko uzdolniona aktorsko ale i wokalnie. Jej wokal wbija w fotel!

Anyi Taylor-Joy zachwyciła widzów jako Beth Harmon w serialu limitowanym "Gambit królowej". O serialu mówili wszyscy, szachy znowu stały się modne, a aktorka zyskała prawdziwą popularność. Jej kariera także nabrała rozpędu i jest zajęta m.in. prequelem "Mad Max: Fury Road".

Anya Taylor-Joy zachwyca rewelacyjnym wokalem

Aktorkę będzie można oglądać w filmie "Ostatniej nocy w Soho", którego polska premiera zapowiedziana jest na 29 października. Anya Taylor-Joy ujawniła na swoim Instagramie, że w produkcji usłyszmy jej cover piosenki "Downtown".

– Nie co dzień proszą cię o o nagranie kilku wersji kultowej piosenki. Dźwięki lat 60. były tym, co sprawiło, że po raz pierwszy zakochałam się w muzyce, więc byłam przeszczęśliwa, kiedy Edgar [Wright, reżyser filmu] poprosił mnie, żebym spróbowała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anya Taylor-Joy (@anyataylorjoy)

Aktorka zachwyciła fanów, którzy zastanawiali się, "czy jest coś, czego nie potrafi zrobić?", zaś amerykański muzyk Tyson Ritter zażartował, że musi załatwić jej sesję jammowania z utworami Nancy Sinatry. Do wykonania gwiazdy odniósł się również sam reżyser filmu, który nie szczędził pochwał.

– Dałaś czadu – skomentował krótko.

Producent wykonawczy "Gambitu królowej", Scott Frank  uciął wszelkie spekulacje na temat teoretycznej kontynuacji serialu. Nie oznacza to jednak, że ekipa miniserialu nie stworzą razem kolejnego projektu, o czym marzy drugi z producentów, William Horberg.

Gambit królowej jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA