Carrie Bradshaw całuje nowego chłopaka i nosi kolejne szałowe stroje na zdjęciach z "And Just Like That..."

"I tak po prostu..." (Fot. HBO Max)

Mamy kolejne interesujące wycieki z planu "And Just Like That...". Sarah Jessica Parker kręciła romantyczne sceny z kimś, kto nie jest ani Mr. Bigiem, ani Aidanem.

"And Just Like That...", czyli kontynuacja "Seksu w wielkim mieście", będzie mieć premierę w grudniu tego roku, a tymczasem wciąż trwają zdjęcia, zaś uwagę fanów przykuwają kolejne wycieki.

And Just Like That... – nowy chłopak Carrie

Najnowsze sugerują, że Carrie Bradshaw będzie mieć nowego chłopaka. Fanom udało się uchwycić moment, kiedy główna bohaterka kultowej serii całowała się z kimś, kto zdecydowanie nie jest Mr. Bigiem – ani Aidanem. Aktor widoczny na zdjęciach to Jon Tenney, znany m.in. z serialu "The Closer". On i Sarah Jessica Parker kręcili sceny w West Village, całując się przed wejściem do mieszkania Carrie.

Choć wiadomo, że Mr. Big (Chris Noth) pojawi się w serialu, na temat tej postaci krążą najróżniejsze teorie – począwszy od rozwodu z Carrie, a skończywszy na nagłej śmierci bądź pobycie w więzieniu. Na zdjęciach z Tenneyem serialowa Carrie wygląda na szczęśliwą, ale należy pamiętać, że serial niekoniecznie jest kręcony po kolei. Możliwe, że oglądamy po prostu jakiś krótki romans, który Carrie miała po rozstaniu z Mr. Bigiem, by ostatecznie do niego wrócić.

Uwagę przykuwają także kolejne ekstrawaganckie stroje Carrie, w tym klasyczna hinduska lehenga od Falguni Shane Peacock, strój rodem ze "Sprzątaczki" – gdyby ta była serialem komediowym – i błękitna mini od Normy Kamali. Moda z "And Just Like That..." budzi wiele kontrowersji – niektórzy fani mówią wręcz, że to katastrofa.

W nowej odsłonie "Seksu w wielkim mieście" Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis ponownie wcielą się w postacie Carrie, Mirandy i Charlotte, których życie i przyjaźń są nawet bardziej skomplikowane po 50-tce niż po 30-tce. Nie pojawi się już natomiast Kim Cattrall w roli Samanthy.

Oprócz trójki odtwórczyń głównych ról w "And Just Like That..." wystąpią m.in. Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Evan Handler, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Isaac Cole Powell, Brenda Vaccaro, Christopher Jackson i Sara Ramírez z "Chirurgów". W serialu powróci również zmarły niedawno Willie Garson jako Stanford.

Premiera And Just Like That... w grudniu na HBO

REKLAMA