Jakie seriale będą w najbliższym tygodniu? "Plotkara", "Niepewne", "Colin w czerni i bieli" i inne premiery

"Plotkara" (Fot. HBO Max)

W tym tygodniu do Polski dotrze nowa "Plotkara", rozpoczniemy też pożegnanie z serialem "Niepewnym". Jakie jeszcze premiery serialowe będą na HBO GO i Netfliksie?

Ten tydzień będzie należał do HBO – oprócz nowej "Plotkary" czekają nas takie premiery, jak "Niepewne", "Pohamuj entuzjazm", "Love Life" czy "Angela Black". Tymczasem na Netfliksie zadebiutuje "Colin w czerni i bieli" ekipy "Jak nas widzą".

Niepewne (sezon 5) – 25 października na HBO GO

Tej jesieni pożegnamy już "Niepewne". Serial HBO powraca z finałowym sezonem, ale jest też dobra wiadomość – Issa Rae zostaje w HBO. Twórczyni podpisała wiosną 5-letni kontrakt z WarnerMedia i ma w planach kolejne seriale.

Pohamuj entuzjazm (sezon 11) – 25 października na HBO GO

"Pohamuj entuzjazm" wraca po raz jedenasty – i jak zwykle ma imponującą obsadę gościnną. Na naszych ekranach – i w życiu serialowej wersji Larry'ego Davida – pojawią się Ted Danson ("Dobre Miejsce"), Vince Vaughn ("Detektyw"), Jon Hamm ("Mad Men"), Woody Harrelson ("Detektyw"), Bill Hader ("Barry"), Tracey Ullman ("The Tracey Ullman Show"), Kaley Cuoco ("Stewardesa"), Lucy Liu ("Elementary"), Patton Oswalt ("A.P. Bio") i Rob Morrow ("Przystanek Alaska").

Plotkara (nowość) – 26 października na HBO GO

"Plotkara" w tym roku powróciła z rebootem, który we wtorek będzie mieć premierę w Polsce. W nowej wersji będziemy śledzić poczynania kolejnego pokolenia nastoletnich nowojorczyków z prywatnych szkół, których każdy krok opisuje tytułowa Plotkara. Serial przygląda się zmianom, które zaszły w ciągu ostatnich lat w social mediach, jak i w samym krajobrazie Nowego Jorku. W obsadzie są m.in. Jordan Alexander ("Rookie Blue"), Whitney Peak ("Chilling Adventures of Sabrina"), Emily Alyn Lind ("Zemsta"), Thomas Doherty ("Legacies"), a twórcą jest Joshua Safran, producent oryginalnej "Plotkary".

Angela Black (nowość ITV) – 26 października na HBO GO

"Angela Black" to nowa brytyjska produkcja telewizji ITV, której twórcami są Harry i Jack Williamsowie ("The Missing", "Kłamstwa"). Serial opowie historię żony z przedmieścia uwięzionej w pełnym przemocy małżeństwie. W roli głównej wystąpi Joanne Froggatt ("Downton Abbey"), a jej męża zagra Michiel Huisman ("Nawiedzony dom na wzgórzu"). Z kolei Samuel Adewunmi ("The Watch") wcieli się w postać prywatnego detektywa, który kontaktuje się z główną bohaterką, by obnażyć przed nią najmroczniejsze sekrety jej męża.

Love Life (sezon 2) – 28 października na HBO GO

"Love Life" wraca z 2. sezonem. Głównym bohaterem będzie tym razem Marcus (William Jackson Harper, "Dobre Miejsce"), który ma za sobą rozwód i zaczyna od nowa miłosne poszukiwania "czegoś prawdziwego". W obsadzie są też m.in. Jessica Williams ("The Daily Show"), Punkie Johnson ("Saturday Night Live") i Chris "Comedian CP" Powell (Detroiters).

Colin w czerni i bieli (nowość) – 29 października na Netfliksie

"Colin w czerni i bieli" to serial ekipy "Jak nas widzą", opowiadający o szkolnych latach amerykańskiego futbolisty. Colina Kaepernicka. W roli głównej występuje Jaden Michael ("The Get Down"), a w roli jego przybranych rodziców zobaczymy Nicka Offermana ("Parks and Recreation") i Mary-Louise Parker ("Trawka").

Doktor Who (sezon 13) – 31 października w UK

W przyszłą niedzielę z 13. sezonem, zatytułowanym "FLux", wraca "Doktor Who". Całość ma składać się z sześciu odcinków połączonych wspólnym wątkiem. Do ekipy dołączą nowi aktorzy, w tym Jacob Anderson ("Gra o tron") jako sojusznik głównej bohaterki (Jodie Whittaker, która już żegna się z serialem) o imieniu Vinder.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· 4400 (nowość CW) – premiera 25 października w USA

· Republika Sary (serial CW) – premiera 26 października na Canal+ Seriale, zwiastun tutaj

· All American (sezon 4) – premiera 26 października na HBO GO, zwiastun tutaj

· Walker (sezon 2) – premiera 28 października w USA

· Temple (sezon 2) – premiera 28 października na HBO GO

· Star Trek: Prodigy (nowość Paramount+) – premiera 28 października w USA, zwiastun tutaj

· Swagger (nowość Apple TV+) – premiera 29 października na Apple TV+, zwiastun tutaj

REKLAMA