Jak serialowi Sherry i Cory oceniają zakończenie 3. sezonu "Ty"? Jedna z gwiazd liczyła na trochę inny finał

"Ty" (Fot. Netflix)

W serialu "Ty" nie brakuje ofiar, a 3. sezon nie stanowi pod tym względem wyjątku. Niektórym bohaterom udało się przeżyć – ale Shalita Grant mówi, że jest tym rozczarowana!

W 3. sezonie thrillera "Ty" nasz ulubiony stalker Joe Goldberg (Penn Badgley) wraz ze swoją nową żoną Love Quinn (Victoria Pedretti) przeprowadzili się na kalifornijskie przedmieścia, by zamieszkać tam z malutkim synkiem. Poznaliśmy ich sąsiadów – Sherry i Cary'ego Conradów. Co Shalita Grant i Travis Van Winkle sądzą o wątku swoich bohaterów?

Ty sezon 3 – serialowi Sherry i Cary o zakończeniu

Przypomnijmy – Sherry i Cary zostali zamknięci w klatce w piwnicy bohaterów po odkryciu, że to Love zamordowała Natalie (Michaela McManus). Małżeństwu udało się jednak uciec i przeżyć. W wywiadzie dla TVLine, Shalita Grant wyznała, że poczuła się zawiedziona zakończeniem tego wątku:

– Kiedy dowiedziałam się, że przeżyjemy, pomyślałam: "cholera jasna!". Nigdy nie umarłam przed kamerą i ćwiczyłam moment śmierci. Ale kiedy weszliśmy w sam środek [fabuły] – kiedy doszliśmy do odcinka 6 lub 7 – stwierdziłam, że oczywiście, że ci ludzie przeżyją! To dwoje ludzi, którzy wiedzą, że osiągną w życiu sukces. Pomyślałam też, że to bardzo poetyckie, że podczas gdy oni przetrwali tę dehumanizującą sytuację, dom Love musiał spłonąć.

ty sezon 3 sherry cary

"Ty" (Fot. Netflix)

Sherry i Cary to pierwsza para, która została zamknięta w klatce i przeżyła w niej swego rodzaju terapię małżeńską. Grant ze śmiechem dodała, że to swego rodzaju zaszczyt. Travis Van Winkle z kolei poruszył temat miłości do samego siebie, jaką szczyci się Cary:

– Jeśli widzieliście 8. odcinek, to znacie moją najbardziej pamiętną scenę. To był moment, w którym Cary naprawdę pokazał, jak bardzo kocha siebie. Miłość do samego siebie jest bardzo ważną rzeczą w życiu i nie chcę tego umniejszać. Jest scena, w której Cary chce, aby Joe kochał siebie tak bardzo, jak Cary kocha siebie. To pouczający moment i była to jedna z moich najzabawniejszych chwil na planie.

W finale 3. sezonu "Ty" zobaczyliśmy, jak Joe wyjechał do Europy za swoją kolejną obsesją, Marienne (Tati Gabrielle). Wiadomo, że zobaczymy 4. sezon – co się w nim wydarzy? Tego dopiero się dowiemy. Wśród fanowskich teorii popularność zyskuje ta o przyrodnim bracie Joego.

Serial Ty jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA