Zdjęcia do 4. sezonu "Ozark" już się zakończyły. "Ten serial odmienił całe moje życie" – zapewnia Julia Garner

"Ozark" (Fot. Netflix)

Zdjęcia do finałowego sezonu "Ozark" już są zakończone. Gwiazda serialu, Julia Garner pożegnała się z serialem w emocjonalnym wpisie, w którym dziękuje ekipie.

4. sezon "Ozark" bez wątpienia dostarczy nam wielu emocji. Finałowy seria będzie liczyć 14 odcinków, a jej pierwszą część zobaczymy 21 stycznia 2022 roku – zapowiedź znajdziecie tutaj. Historia dobiega końca, a Julia Garner podzieliła się swoimi emocjami w związku z zakończeniem prac.

Ozark sezon 4 – zdjęcia do serialu już zakończone

Jak podaje Cheat Sheet, aktorka dodała na swój profil na Instagramie zdjęcia obsady w ramach pożegnania z produkcją. Gwiazda "Ozark", która otrzymała dwie nagrody Emmy za rolę Ruth Langmore, nie ukrywa, że serial zmienił jej życie.

– Minęły nieco ponad dwa tygodnie od zakończenia zdjęć do ostatniego sezonu "Ozark". Długo to przetwarzałam. To było bardzo trudne pożegnać się z tak wieloma ludźmi, których tak bardzo kocham. To była bardzo wyjątkowa praca, a przez ostatnie pięć lat naprawdę staliśmy się rodziną.

Ten serial odmienił moje życie na wiele sposobów. Czuję się tak wdzięczna za piękne przyjaźnie na całe życie, które zawarłam w tym serialu. "Ozark" był magicznym momentem w czasie. Wszyscy zainspirowaliście mnie w sposób, którego nawet nie potrafię wyrazić i dziękuję wam za to. Kocham was i tęsknię za wami. A do każdego, kto ogląda nasz serial – nie mogę się doczekać, aż zobaczycie ostatni sezon.

4. sezon rozpocznie się tuż po wydarzeniach z finału poprzedniej serii – w pierwszej zapowiedzi możecie zobaczyć jak Wendy (Laura Linney) i Marty (Jason Bateman) zmywają z siebie krew. Do obsady dołączył Alfonso Herrera ("Egzorcysta"), który pojawi się jako nowy antagonista Byrde'ów – Javi Elizonndro, wcześniej niewidziany członek rodziny Navarro, który kombinuje, jak przejąć kartel wujka.

W serialu pojawią się również Adam Rothenberg ("Ripper Street"), Bruno Bichir ("Narcos"), CC Castillo ("Outer Banks") oraz Katrina Lenk ("Tommy"). Felix Solis (serialowy Omar Navarro) i Damian Young (Jim Rattelsdorf) otrzymali awanse do głównej obsady.

Ozark sezon 4 – premiera 21 stycznia na Netfliksie

REKLAMA