"Szkoła dla elity" będzie mieć 6. sezon. Netflix zamawia kontynuację jeszcze przed premierą 5. sezonu

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

Netflix oficjalnie ogłosił, że "Szkoła dla elity" otrzymała zamówienie na 6. sezon. Dodatkowo, już w grudniu zobaczymy także nowe, krótkie historie z udziałem bohaterów.

"Szkoła dla elity" otrzymała zamówienie na kontynuację jeszcze przed premierą 4. sezonu. Historia się powtarza – Netflix oficjalnie zamówił 6. sezon, podczas gdy widzowie wciąż jeszcze czekają na 5. serię.

Szkoła dla elity – Netflix zamawia 6. sezon

Jak donosi TVLine, platforma zamówiła 6. sezon hiszpańskiej produkcji. Data 5. sezonu nie jest znana, jednak twórcy zdradzili, że już w grudniu zobaczymy krótkie historie ze świata "Szkoły dla elity". Wyemitowane zostaną trzy odcinki – "Philippe, Caye & Felipe" zobaczymy 15 grudnia, "Samuel & Omar" 20 grudnia, zaś ostatni "Patrick" zobaczymy 23 grudnia.

Wiadomo, że w 5. sezonie zobaczymy argentyńską aktorkę Valentinę Zenere ("Soy Luna") i brazylijskiego aktora André Lamoglia ("Juacas"). W serialu nie pojawi się już Miguel Bernardeau. Serialowy Guzman poinformował fanów, że odchodzi z serialu.

Data premiery 5. sezonu nie jest znana. W międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z pytaniami, jakie mamy po 4. sezonie.

Szkoła dla elity jest dostępna na Netfliksie

REKLAMA