Jakie seriale zobaczymy w najbliższym tygodniu? "Narcos: Meksyk", "Na wodach północy" i inne premiery

"Na wodach północy" (Fot. BBC)

Serialowy listopad rozpoczniemy z Emily Dickinson i bossami narkotykowymi z "Narcos: Meksyk". Na HBO GO z kolei pojawi się Colin Farrell w miniserialu "Na wodach północy".

Tym razem na większość premier będziemy czekać do piątku – na Netfliksie pojawi się m.in. finałowy sezon "Narcos: Meksyk", 5. sezon "Big Mouth" i szwedzki serial "Mało prawdopodobny morderca". HBO GO tymczasem pokaże "Na wodach północy" z Colinem Farrellem, a na Apple TV+ wystartuje finałowa seria "Dickinson".

Dickinson (sezon 3) – 5 listopada na Apple TV+

Przed nami już finałowy sezon "Dickinson" – 5 listopada zobaczymy trzy pierwsze odcinki, kolejne będą pojawiać się co tydzień na Apple TV+. Akcja będzie dziać się w czasie wojny secesyjnej, a gościnnie wystąpią m.in. Billy Eichner ("Parks and Recreation") jako Walt Whitman i Chloe Fineman ("Saturday Night Live") jako Sylvia Plath.

Narcos: Meksyk (sezon 3) – 5 listopada na Netfliksie

"Narcos: Meksyk" również wraca z finałowym sezonem. Akcja będzie dziać się w latach 90., kiedy rozpoczyna się globalizacja narkobiznesu. Podczas gdy teraz już niezależne kartele walczą o przetrwanie w czasach politycznych wstrząsów i eskalacji przemocy, wyrasta nowe pokolenie meksykańskich królów. Ale w tej wojnie pierwszą ofiarą jest prawda – a każde aresztowanie, morderstwo i nalot tylko oddala prawdziwe zwycięstwo.

Big Mouth (sezon 5) – 5 listopada na Netfliksie

Serial animowany "Big Mouth" powraca po raz piąty, a oprócz tego zamówiony już jest spin-off, "Human Resources". W zwiastunie pojawiają się m.in. Pamela Adlon i Keke Palmer, które będą grać w spin-offie. W obsadzie gościnnej 5. sezonu "Big Mouth" są też m.in. Adam Scott, Jemaine Clement, Kristen Schaal, Kumail Nanjiani i Chloe Fineman.

Mało prawdopodobny morderca (nowość) – 5 listopada na Netfliksie

"Mało prawdopodobny morderca" to szwedzki serial Netfliksa, który opowie fikcyjną wersję historii Stiga Engströma, mężczyzny podejrzewanego o zabójstwo premiera Szwecji Olofa Palmego. W roli Engströma wystąpi Robert Gustafsson ("Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął"), w obsadzie są też m.in. Eva Melander, Mikael Persbrandt i Peter Andersson. Scenarzystami serialu są Wilhelm Behrman i Niklas Rockström ("Kalifat", "Before we Die").

Na wodach północy (serial BBC Two) – 5 listopada na HBO GO

"Na wodach północy" ("The North Water") to serial BBC Two, który dotrze do Polski z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Poznamy w nim lekarza, który chcąc uciec przed swoją przeszłością, wyrusza na pokładzie wielorybnika w niebezpieczną podróż do Arktyki. Na pokładzie spotyka brutalnego harpunnika Henry'ego Draxa. W rolach głównych występują Jack O'Connell i Colin Farrell.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Dr. Brain (nowość) – premiera 3 listopada na Apple TV+, zwiastun tutaj

· Head of the Class (nowość HBO Max) – premiera 4 listopada w USA, zwiastun tutaj

· Animaniacs (sezon 2) – premiera 5 listopada w USA

· Glória (nowość) – premiera 5 listopada na Netfliksie

· Klub (nowość) – premiera 5 listopada na Netfliksie

REKLAMA