Kolejny koreański hit zobaczymy na Apple TV+? W "Dr. Brain" zagra aktor z "Parasite" – zobaczcie zwiastun

"Dr. Brain" (Fot. Apple TV+)

Koreańskie seriale zyskują coraz większą popularność. Wszystko wskazuje na to, że nie tylko Netflix widzi w nich potencjał – zobaczcie zwiastun "Dr. Brain" od Apple TV+.

Ogromny sukces "Squid Game"  sprawił, że koreańskie seriale zyskują coraz większą popularność. Niedawno na globalnej liście Netfliksa pojawiła się produkcja "My Name" (recenzja "My Name" tutaj), a już 3 listopada na Apple TV+ zadebiutuje pierwsza oryginalna produkcja platformy prosto z Korei. W głównej roli zobaczymy Lee Sun-kyuna, gwiazdę oscarowego hitu "Parasite".

Dr. Brain – zwiastun i opis koreańskiego thrillera

Serial będzie oparty na koreańskim webtoonie (internetowy komiks) o tym samym tytule. Sewon (Lee Sun-kyun) to genialny naukowiec, w którego życiu dochodzi do tragedii. Jego rodzina pada ofiarą tajemniczego wypadku. Bohater desperacko próbuje odkryć, co się wydarzyło i decyduje się wykorzystać do tego technologię. Sewon przeprowadza "synchronizację mózgów", by uzyskać dostęp do wspomnień zmarłych w celu poszukiwania wskazówek.

W koreańskim serialu wystąpią także m.in. Lee You-young ("Gansin"), Park Hee-soon ("My Name"), Seo Ji-hye ("Sa-rang-eui bul-sa-chak") i Lee Jae-won ("Mr. Queen"). Za reżyserię odpowiada Kim Jee-woon ("A Tale of Two Sisters", "I Saw the Devil"). Produkcja ma liczyć 6 odcinków. Ostatni z nich zostanie wyemitowany 10 grudnia.

Dr. Brain – premiera 3 listopada na Apple TV+ TV+

REKLAMA