"How I Met Your Mother": Nowe spoilery nt. 8. serii

Jakie będą pary na początku 8. sezonu "How I Met Your Mother"? Czy zobaczymy kolejne migawki z przyszłości? Czy Robin spotka nową miłość? Mamy dla Was mnóstwo nowych spoilerów!

8. sezon "HIMYM" rusza 24 września, a tymczasem serial zaprezentował się na TCA Press Tour. Twórcy serialu byli oczywiście do dyspozycji dziennikarzy, więc TVLine skorzystało i przepytało Craiga Thomasa oraz Pamelę Fryman. W wywiadzie podobno jest aż 16 spoilerów.

Jak pisaliśmy już rano, trwają negocjacje ws. 9. sezonu. Na razie jednak twórcy serialu za bardzo nie myślą o kolejnym sezonie, bo to tylko wstępne rozmowy. Na razie nie wiedzą, czy jeśli dostaną 9. sezon, to zmienią plany dotyczące obecnie opowiadanej historii, czy jednak zamkną ją w tym sezonie, a w nowym opowiedzą już kolejny jej rozdział. Nie wiedzą jeszcze, co wybiorą. Nie wiedzą też, czy 9. sezon będzie ostatni. Jeśli stacja i widzowie zechcą więcej, to być może będzie jeszcze więcej.

Co dalej z Tedem i Victorią? Na pewno wiadomo, że dziewczyna pojawi się w 8. sezonie i to w kilku odcinkach. Co jeszcze wiadomo na pewno? Że Victoria nie jest matką i że Barney poślubi Robin. Ale wcześniej Robin spotka nową miłość - w tej roli wystąpi Michael Trucco, którego zobaczymy przynajmniej w kilku odcinkach. Na początku sezonu będą więc trzy pary (Barney jeszcze będzie z Quinn). Październik to w "HIMYM" ma być Breakup Month. W parach zacznie dziać się źle i w efekcie bohaterowie pozamykają ostatnie drzwi przez związaniem się z osobami, z którymi chcą spędzić życie.

Twórcy obiecują, że znów będą interesujące przeskoki w czasie. Jak mówi Craig Thomas:

Znów przeskoczymy w przyszłość, by pokazać Wam sceny ze ślubu. To będzie ważny element całej fabuły. Przewrócimy wszystko do góry nogami. (...) To będzie naprawdę ekscytujące, w końcu to dzień, w którym Ted poznał matkę. Pokażemy Wam sam koniec tego dnia, już po weselu, i będzie to coś naprawdę szalonego.

Jak to się stanie, że Barney i Robin zdecydują się być ze sobą? Cóż, na początku będą tak daleko od siebie, jak to tylko możliwe, każde w szczęśliwym związku. Dla twórców to spore wyzwanie połączyć ich na koniec.

Co z Marshallem i Lily, którzy teraz są trochę poza grupą ze względu na dziecko? Cóż, pojawi się szósty członek grupy (dziecko) i ma to być bardzo urocze.

REKLAMA