Czy Marienne powróci w 4. sezonie serialu "Ty"? Tati Gabrielle mówi, czego by chciała dla swojej bohaterki

"Ty" (Fot. Netflix)

W 3. sezonie serialu "Ty" poznaliśmy nową bohaterkę. Czy Marianne, kolejna obsesja Joego, powróci także w 4. sezonie? Tati Gabrielle zdradziła, czego chciałaby dla swojej postaci.

Serial "Ty" ma już zamówienie na 4. sezon. Po tym jak Joe (Penn Badgley) zabił Love (Victoria Pedretti) i pozostawił synka pod opieką sąsiadów, wyruszył do Paryża w poszukiwaniu Marienne. Czy ta dwójka ma jeszcze szansę? Tati Gabrielle ma pewne wyobrażenie na ten temat.

Ty sezon 4 – czy zobaczymy jeszcze Marienne?

Przypomnijmy – w finale 3. sezonu Love ostrzegła Marienne przed Joem, a ta wraz z córeczką uciekła do Francji. W wywiadzie dla "Marie Claire" Tati Gabrielle odniosła się do dalszych losów swojej bohaterki.

– Chciałabym tylko, żeby ona odnalazła spokój, którego szukała; mogła zajmować się sztuką i pozwolić swojemu dziecku na możliwie najbardziej wolne i miłe życie. Czuję, że mogłaby być nauczycielką sztuki lub artystką pracującą na zlecenie. Bardzo skrycie chcę, aby to ona była tą, która pokrzyżuje [plany] Joego – jeśli powróci – powiedziała.

ty sezon 4 marienne

"Ty" (Fot. Netflix)

Twórczyni serialu, Sera Gamble nie wyklucza przeniesienia akcji do Paryża. To miasto miłości – czy wobec tego Marienne i Joego czeka jednak szczęśliwa przyszłość? Nie da się ukryć, że dwójkę bohaterów połączyła naprawdę szczególna więź.

– Nie sądzę, żeby ona miała wrócić [do niego]. Myślę, że byłaby w stanie, w tym momencie, mieć na tyle dużo pewności siebie i szacunku do siebie, a także dalekowzroczności, aby wiedzieć, że [nie powinna]. Czuję, że mogłaby powiedzieć, że go kocha, ale chciałaby, żeby to wszystko ułożyło się inaczej. Ale on jest psychopatą, nie jest dobry dla niej, dla jej dziecka ani nawet dla świata – skomentowała Gabrielle.

Nie wiadomo, kiedy zobaczymy 4. sezon thrillera "Ty" – ani nawet kiedy ekipa wejdzie na plan. Na razie aktorzy opowiadają, jak wyglądała praca przy serialu w czasie pandemii. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądało kręcenie scen intymnych – zajrzyjcie tutaj.

Serial Ty jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA