"Dom z papieru" – zobaczcie zwiastun finałowej serii. Netfliksowy skok wszech czasów dobiega już końca

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Dokładnie miesiąc został do premiery finałowych odcinków "Domu z papieru". Zobaczcie zwiastun drugiej części 5. sezonu hiszpańskiego serialu Netfliksa.

3 grudnia pożegnamy "Dom z papieru", jeden z największych hitów Netfliksa i zarazem serial, który zapoczątkował szał na produkcje z Hiszpanii. Netflix zaprezentował pełny zwiastun sezonu 5B, który będzie finałem historii złodziejaszków w czerwonych kombinezonach.

Dom z papieru sezon 5B – zwiastun finałowej serii

Razem ze zwiastunem dostaliśmy krótki opis fabuły nadchodzących odcinków, których akcja rozpocznie się niedługo po dramatycznych zdarzeniach z pierwszej części 5. sezonu.

Tokio (Úrsula Corbero) nie żyje. Wróg nadal czai się w Banku Hiszpanii, ranny, ale równie niebezpieczny jak zawsze. W obliczu najczarniejszej godziny i największego wyzwania, gang opracowuje śmiały plan wydobycia złota tak, by nikt tego nie zauważył. Co gorsza, Profesor (Álvaro Morte) popełnia największy błąd swojego życia.

Finałowy sezon "Domu z papieru", w którego obsadzie powrócą też m.in. Itziar Ituño, Pedro Alonso i Miguel Herrán, ma do zamknięcia mnóstwo wątków w zaledwie pięciu odcinkach. Pytania, na które musi odpowiedzieć, to m.in. czy Tokio naprawdę zginęła? A jeśli tak, to kto teraz będzie narratorem? Czy powinniśmy spodziewać się jeszcze jakichś ofiar w finale serialu?

Dom z papieru – sezon 5B od 3 grudnia na Netfliksie

REKLAMA