HBO zamieni kanadyjskie miasteczko w miejscówkę z "The Last of Us". Szkice koncepcyjne są zachwycające

Kadr z gry The Last of Us (Fot. Naughty Dog)

Fani gry The Last of Us mają wysokie oczekiwania co do serialu HBO. Wycieki zza kulis wskazują jednak na dbałość o szczegóły, a internautów właśnie zachwyciły nowe koncepcyjne szkice.

The Last of Us to gra studia Naughty Dog, która ma rzeszę fanów na całym świecie. HBO podjęło się wyzwania zekranizowania historii i jak wskazują wycieki zza kulis, twórcy postawili sobie za cel jak najdokładniejsze odwzorowanie lokacji. Zobaczcie, jak będzie wyglądać serialowe miasteczko Jackson.

The Last of US – szkice koncepcyjne do serialu

Na profilu The Last of Us HBO na Twitterze (via Screen Rant) podzieliło się slajdami z prezentacji, przedstawiającej szkice koncepcyjne serialowej wersji osady z gry. Ekipa będzie nagrywać w Canmore w prowincji Alberta i według informacji, zdjęcia mają rozpocząć się tam 15 listopada.

W sieci nie brakuje nieoficjalnych zdjęć, które potwierdzają, że HBO nie ma zamiaru oszczędzać na produkcji. Jak podano, stacja ma wydać ponad 10 mln dolarów na odcinek.

The Last of Us – opis i obsada serialu HBO

Akcja "The Last of Us" dzieje się w postapokaliptycznym świecie. Główny bohater (Joel Pedro Pascal, "The Mandalorian") podejmuje się zadania wydostania 14-letniej Ellie (Bella Ramsey, "Gra o tron") ze strefy kwarantanny. Dziewczyna jest odporna na tajemniczą zarazę, która zainfekowała ludzi, zmieniając ich w mutanty prosto z koszmarów. Podróżnicy będą musieli stawić czoła nie tylko zainfekowanym, ale także ocalałym osobom, które zatraciły swoje człowieczeństwo.

Do obsady należy także m.in. Anna Torv ("Mindhunter"), która zagra Tess, wspólniczkę Joela, i Gabriel Luna ("Agenci T.A.R.C.Z.Y."), który wcieli się w postać Tommy'ego. Twórcą serialu jest Craig Mazin ("Czarnobyl"), a data premiery nie jest jeszcze znana.

REKLAMA