Canal+, Netflix i HBO w jednym pakiecie na święta. Tę ofertę warto sprawdzić, jeśli chcecie nadrobić seriale

"Kruk. Czorny woron nie śpi" (Fot. Canal+)

Jeśli planujecie nadrobić seriale Canal+, Netfliksa i HBO, to może być dobra oferta dla was. W promocji za 50 zł miesięcznie Canal+ oferuje dostęp do wszystkich trzech platform.

Walka o widza na polskim rynku VoD dopiero się zaczyna. Oferta Amazon Prime – 49 zł za rok – oczywiście nie będzie możliwa do przebicia, ale jeśli szukacie promocji, możecie zwrócić uwagę na to, co proponuje Canal+.

Canal+, Netflix i HBO w jednym pakiecie na święta

Canal+ właśnie ruszył ze świątecznymi promocjami, wprowadzając do sprzedaży nową paczkę z dostępem do 12 kanałów premium Canal+, a także Netfliksa i HBO oraz pakietem dodatkowych kanałów telewizyjnych. Przez pierwsze trzy miesiące będziecie płacić 50 zł miesięcznie, potem cena wzrośnie do 70 zł.

W zamian otrzymacie dostęp do wszystkiego, co oferuje Canal+ online, czyli nie tylko seriali (wśród nich "The Office PL", "Kruk", "Klangor", a także zagraniczne produkcje, jak np. "Your Honor" czy "American Crime Story: Impeachment") i filmów, ale też transmisji na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych (takich jak mecze piłkarskie z Premier League, Ekstraklasy, LaLigi i Ligue 1 czy spotkania koszykarskiej NBA i żużlowej PGE Ekstraligi).

canal+ netflix hbo oferta cena

Do tego dochodzi cały Netflix, z wszystkimi największymi hitami serialowymi i filmowymi, jak "Squid Game", "Stranger Things", "Sex Education", "Dom z papieru", "Wiedźmin" itd. Trzecia część oferty to pakiet HBO, w ramach którego otrzymacie dostęp do trzech kanałów HBO oraz serwisu HBO GO. Wśród serialowych propozycji znajdują się m.in. "Gra o tron", "Plotkara", "Przyjaciele", "Rick i Morty", "Teoria wielkiego podrywu", "Wataha", "Opowieść podręcznej" czy "Sukcesja".

Wspólny pakiet możecie wykupić od 50 zł miesięcznie – przy czym jak to w Canal+, cała oferta jest bardziej skomplikowana. Tak wyglądają szczegóły poszczególnych paczek:

  • Paczka Canal+, Netflix (Plan Standard), HBO z Entry+ (63 kanały, 29 HD, 7 kolekcja VOD, 39 kanałów online) w cenie 50 zł/mies. (przez pierwsze trzy miesiące), następnie 70 zł/mies.
  • Paczka Canal+, Netflix (Plan Standard) , HBO z Relax+ (86 kanałów, 47 HD, 12 kolekcji VOD, 53 kanałów online) w cenie 50 zł/mies. (przez pierwsze trzy miesiące), następnie 89,99 zł/mies.
  • Paczka Canal+, Netflix (Plan Standard) , HBO z Optimum+ (132 kanały, 84 HD, 35 kolekcji VOD, 90 kanałów online) w cenie 50 zł/mies. (przez pierwsze trzy miesiące), następnie 109,99 zł/mies.
  • Paczka Canal+, Netflix (Plan Standard) , HBO z Extra+ (158 kanałów, 104 HD, 54 kolekcji VOD, 115 kanały online) w cenie 50 zł/mies. (przez pierwsze trzy miesiące), następnie 119,99 zł/mies. Do paczki dołączony jest kanał Canal+ 4K Ultra HD, na którym można zobaczyć wybrane wydarzenia sportowe oraz filmy i seriale w jakości 4K.
REKLAMA