Ricky Gervais i jego pies w teaserze 3. sezonu "After Life". Kiedy zobaczymy finałowe odcinki na Netfliksie?

"After Life" (Fot. Netflix)

Zbliża się pożegnanie z brytyjskim serialem "After Life". Ricky Gervais podzielił się pierwszą zapowiedzią 3. sezonu – kiedy możemy spodziewać się premiery nowych odcinków?

2. sezon "After Life" oglądaliśmy wiosną 2020 roku i od tego czasu za wiele o serialu nie słychać. Kiedy zobaczymy 3. sezon, zapowiedziany przez Netfliksa jako finałowy? Według Ricky'ego Gervaisa – wkrótce.

After Life sezon 3 – teaser finałowej serii

Brytyjski twórca wrzucił na YouTube pierwszy teaser finałowej serii, będący montażem scen, które zachwycą miłośników psów. Nie ma żadnych informacji o fabule (poza tym, że do obsady dołączyła Kate Robbins, znana m.in. ze "Spitting Image"), a data premiery premiery została określona jako "wkrótce". Czy to oznacza, że jest szansa na nowe odcinki jeszcze w tym roku? Trudno powiedzieć.

Na pewno wiadomo, że zdjęcia do 3. sezonu "After Life" są już zakończone. Ekipa weszła na plan w kwietniu 2021 roku, rok po emisji 2. sezonu, i zakończyła pracę na początku czerwca, po zaledwie 35 dniach zdjęć. To by oznaczało, że nowe odcinki najprawdopodobniej są już ukończone i gotowe do wrzucenia na Netfliksa.

Na tym niestety koniec serialu – Ricky Gervais podkreślał, że trzy sezony to jak na niego bardzo dużo, bo zwykle kończy seriale po dwóch sezonach.

– Pierwszy raz robię trzecią serię, bo ten świat jest naprawdę bogaty. Kocham te postacie, kocham aktorów, kocham moją postać, kocham miasteczko, kocham motywy, które są w serialu. Kocham psa! – powiedział w rozmowie z Radio Times.

Jak dodał, 4. sezonu "After Life" nie ma teraz w planach, choć niczego nie da się wykluczyć w dalszej przyszłości. Przede wszystkim jednak na Netfliksie zobaczymy inne produkcje Gervaisa – komik podpisał z platformą umowę, na mocy której będzie tworzyć kolejne seriale i filmy.

After Life jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA