Kwatera Kendalla na sprzedaż. Mieszkanie z "Sukcesji" zostało wystawione za ponad 23 miliony dolarów

"Sukcesja" (Fot. HBO)

"Sukcesja" przedstawia losy obrzydliwie bogatej rodziny Royów. Jeśli któryś z fanów ma na zbyciu znaczną ilość dolarów, może poczuć się jak bohater serialu i kupić serialową kwaterę Kendalla.

"Sukcesja" powróciła z 3. sezonem. Intryg nie brakuje, a wiele z nich Kendall Roy (Jeremy Strong) zaplanował w mieszkaniu swojej byłej żony Ravy (Natalie Gold). Mieszkanie, w którym kręcono te sceny, właśnie zostało wystawione na sprzedaż, a jego cena przyprawia o zawrót głowy.

Sukcesja – kwatera Kendalla na sprzedaż

Jak donosi Robb Report, właściciel mieszkania chce za nie otrzymać 23,3 mln dolarów. Nieruchomość o nazwie Pavilion A została zbudowana w 1910 roku, ale niedawno została poddana drobiazgowej renowacji. Apartament znajduje się na 29. piętrze luksusowego budynku The Woolworth Tower Residences w Nowym Jorku.

W mieszkaniu znajduje się pięć sypialni, cztery łazienki i dwie toalety. Otwarta kuchnia wyposażona jest w osobną lodówkę na wina, a także marmurowe blaty. Fani aktywności fizycznej mogą korzystać z basenu oraz studio do fitnessu.

Ty też możesz żyć jak Royowie z "Sukcesji!" – zachwala agent nieruchomości.

sukcesja-apartament-kwatera-Kendalla

"Sukcesja" (Fot. HBO)

Obecnie trwa emisja 3. sezonu "Sukcesji", w którym Kendall poszedł na wojnę ze swoim ojcem Loganem (Brian Cox). Jak długo będziemy obserwować losy rodziny Royów? Jesse Armstrong, showrunner serialu przyznał, że nie chce, by ten trwał za długo. Z kolei Georgia Pritchett, scenarzystka i producentka "Sukcesji", mówiła o maksymalnie pięciu sezonach.

Sukcesja – nowe odcinki w poniedziałki na HBO

REKLAMA