"Gotowe na wszystko" jednak powrócą? Twórca serialu tego nie wyklucza – są jednak pewne warunki

"Gotowe na wszystko" (Fot. ABC)

Serialowy światek dosłownie zalewają rebooty i kontynuacje po latach. Czy dołączą do nich "Gotowe na wszystko"? Twórca serialu właśnie zdradził, co stoi na przeszkodzie.

"Gotowe na wszystko" liczyły aż osiem sezonów, a w maju przyszłego roku od premiery finałowego odcinka minie już dekada. Fanów serialu nie brakuje i co jakiś czas w stronę obsady oraz dawnego showrunnera padają pytania o reboot lub kontynuację. Jakie są na to szanse?

Gotowe na wszystko – czy serial może powrócić?

Twórca serialu Marc Cherry podkreślał we wcześniejszych wywiadach, że nie ma mowy o jakimkolwiek powrocie. Zapytany przez EW o obecny trend rebootów seriali, showrunner nie ukrywa, że wszystko zależy od tego, czy ktoś faktycznie ma dobry pomysł.

– Raz na jakiś czas reboot ma rację bytu. Jednym z moich ulubionych pomysłów było "Westworld", ponieważ zrobili to z punktu widzenia robotów. Pomyślałem, że to coś rewolucyjnego. Ale innym razem tworzą reboot czegoś tylko dlatego, bo mają prawa i nie jest to taki ekscytujący pomysł.

gotowe na wszystko powrót

"Gotowe na wszystko" (Fot. ABC)

Twórca ponownie odniósł się do hipotetycznego powrotu "Gotowych na wszystko". Jak mówi, nie jest to niemożliwe, ale istnieją pewne warunki, by można było w ogóle zacząć myśleć o powrocie.

– Ludzie zwracali się do mnie z pytaniem o reboot "Gotowych na wszystko", ale to trochę jak moje odczucia względem "The Golden Girls": "The Golden Girls" miało świetny pomysł, ale magia tego serialu to obsada. My [też] mieliśmy perfekcyjną grupę kobiet. W przypadku "Gotowych na wszystko" poszczęściło mi się z oryginalną obsadą i miałem coś do powiedzenia w tym serialu. Jeśli miałbym zrobić jego reboot, musiałabym wymyślić zupełnie nowy pomysł na to, co go napędzało. Znam formułę i z pewnością byłoby wspaniale spróbować, mając większą ilość czasu i pieniędzy.

Gwiazda serialu, Eva Longoria nie ukrywa, że często zastanawia się nad tym, jak ułożyłoby się życie Gabrielle. Chociaż nie ma oficjalnych planów dotyczących powrotu, aktorka deklaruje chęć powrotu na Wisteria Line. Z kolei Marcia Cross, serialowa Bree uważa, że żadne próby przywrócenia serialu nie wypalą.

REKLAMA