Wideo zza kulis sezonu 5B "Domu z papieru" i nowy plakat. Bohaterowie po raz ostatni założą maski Dalego

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

"Dom z papieru" w grudniu powróci już po raz ostatni. Historia złodziejaszków dobiega końca, a w sieci właśnie pojawił się nowy teaser. Zobaczcie kulisy finału hiszpańskiego hitu.

"Dom z papieru" powróci z finałowym sezonem 5B już 3 grudnia. Netflix zaprezentował już pełen zwiastun, zapowiadający pełne emocji pożegnanie z bohaterami. A jak wyglądały prace na planie ostatnich odcinków?

Dom z papieru sezon 5B – wideo zza kulis 

W specjalnym wideo mamy okazję zajrzeć zza kulisy hiszpańskiego serialu. Widzimy ekipę filmową na planie, a parę słów od siebie dodali również aktorzy. Rodrigo De la Serna (Palermo) obiecał, że ostatnich pięć odcinków nie rozczaruje widzów. W nagraniu pojawia się również twórca serialu Álex Pina, który rozmawia z Úrsulą Corberó o postaci Tokio. Jak się okazuje, bohaterka pojawi się we flashbackach.

Tymczasem na Instagramie Álvaro Morte, czyli serialowy Profesor" podzielił się nowym plakatem promujący ostatnich pięć odcinków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Álvaro Morte (@alvaromorte)

Zgodnie z oficjalnym opisem, akcja sezonu 5B "Domu z papieru" rozpocznie się niedługo po dramatycznych wydarzeniach z pierwszej części. Tokio nie żyje, wróg wciąż czai się w Banku Hiszpanii, a Profesor popełni jeden z największych błędów swojego życia. Czy zobaczymy kolejne ofiary? Tego dopiero się dowiemy.

Dom z papieru – sezon 5B od 3 grudnia na Netfliksie

REKLAMA