5 newsów na sobotę: "I tak po prostu" z szansą na 2. sezon, zdjęcia z 6. serii "This Is Us", powrót "Queer Eye"

"I tak po prostu" (Fot. HBO Max)

"I tak po prostu" ma szansę na 2. sezon i kolejne. Są pierwsze zdjęcia z finałowego sezonu "This Is Us". "Queer Eye" powraca z 6. sezonem. A oprócz tego "Szkoła dla elity" i nie tylko.

1. I tak po prostu – będzie więcej sezonów?

Brytyjski tabloid "Daily Mail" donosił jakiś czas temu, że twórcy "I tak po prostu" – kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" – myślą o 2. sezonie i mają wciąż nadzieję na powrót Kim Cattrall do serialu. Ile w tym prawdy? Michael Patrick King, twórca nowej serii, przyznał w rozmowie z "Emmy Magazine" (via E! Online), że 2. sezon jest możliwy.

– Nie wiem. Kiedy pracowaliśmy, zawsze wydawało się, że to dopiero początek. Nie mieliśmy wrażenia, że to początek, środek i koniec. Tak więc myślę, że możemy kontynuować – jeśli będziemy mieli wystarczająco dużo dobrych historii.

2. Natasha Liu Bordizzo w Star Wars: Ahsoka

Natasha Liu Bordizzo ("The Society") ma zagrać charyzmatyczną młodą Mandaloriankę Sabine Wren w serialu "Star Wars: Ahsoka". Informacja na razie jest nieoficjalna. [Deadline]

3. This Is Us sezon 6 – pierwsze zdjęcia

NBC pokazało pierwsze zdjęcia z finałowego sezonu "This Is Us", który będzie mieć premierę w Stanach 4 stycznia. Przed nami 41. urodziny Wielkiej Trójki i ciąg dalszy romansu Phillipa (Chris Geere) i Kate (Chrissy Metz). Więcej zdjęć znajdziecie w EW.

4. Szkoła dla elity – krótkie historie powracają

"Szkoła dla elity" powraca z nowymi krótkimi historiami. Netflix zapowiada trzy nowe odcinki, które zobaczymy 15 grudnia, 20 grudnia i 23 grudnia. W pierwszym pojawią się Phillipe, Cayetana i Felipe, w drugim Samuel i Omar, a w trzecim Patrick. Zobaczcie zwiastun.

5. Queer Eye sezon 6 – zwiastun i data premiery

"Queer Eye" wróci 31 grudnia z 6. sezonem – przed nami wyprawa do Teksasu i kowbojskie klimaty. [Screen Rant]

REKLAMA