Samantha Jones jednak żyje? Brytyjski tabloid zdradza sekrety kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

"Seks w wielkim mieście" (Fot. HBO)

W "And Just Like That..." nie pojawi się postać Samanthy i pojawiły się plotki, że bohaterka umrze. Brytyjski tabloid twierdzi, że nie należy się tego obawiać. Jak wyjaśniono brak bohaterki?

"And Just Like That..."  będzie kontynuacją kultowej produkcji "Seks w wielkim mieście". Limitowany serial ma mieć premierę już w grudniu tego roku, zaś w sieci co rusz pojawiają się wycieki z planu. Nie brakuje także licznych spekulacji – m.in. dotyczących tego, co stanie się z postacią Samanthy.

And Just Like That – Samantha pojawi się w 2. sezonie?

Anonimowy informator brytyjskiego serwisu DailyMail.com przyniósł wyczekującym fanom kilka tematów do dyskusji. Wielu widzów było niezadowolonych z faktu, że  Kim Cattrall nie pojawi się w serialu, a oliwy do ognia dolał fakt, że ekipa filmowa kręciła tajemniczą scenę pogrzebu. Pojawiły się spekulacje, że był to właśnie pogrzeb Samanthy. Według informatora nic takiego nie będzie mieć miejsca – jaka będzie więc przyczyna rozłamu w grupie przyjaciółek?

– Poznajemy [powód] jej nieobecności naprawdę szybko. Widzowie dowiedzą się, że Samantha i Carrie pokłóciły się, Carrie zwolniła Samanthę ze stanowiska swojej PR-ówki i że już nie rozmawiają. To skutecznie zakończyło ich prywatną relację. W ciągu tych 10 odcinków zobaczycie, jak Carrie tęskni za przyjaciółką, chcąc naprawić tę przyjaźń. Cytując Oscara Wilde'a, "życie imituje sztukę" – powiedział informator.

and just like that samantha

"Seks w wielkim mieście" (Fot. Warner Bros. )

Co więcej, podobno twórcy mają nadzieję, że Kim Cattrall pojawi się w 2. sezonie serialu. Tak, dobrze przeczytaliście – kolejną z rewelacji od "wtyczki" DailyMail.com jest informacja o tym, że niedługo zostanie ogłoszona kolejna seria. Pojawienie się w niej Cattrall jest jednak mało prawdopodobne ze względu na osobiste zatargi aktorki z Sarah Jessicą Parker.

And Just Like That – czeka nas trzyodcinkowa premiera

Na tym nie koniec nowości. Informator dodał, że pierwsze trzy odcinki są w trakcie ostatecznego montażu i prawdopodobnie zostaną wypuszczone naraz, w dniu premiery serialu. Dodatkowo nie brakowało pochwał pod adresem Sarah Jessiki Parker i twórcy serialu Michaela Patricka Kinga.

– Pozostają wierni oryginalnemu serialowi i filmom, ale włączają wiele nowych postaci, które są seksowne, fajne i co najważniejsze, są odzwierciedleniem zróżnicowanej społeczności Nowego Jorku. Fani pokochają powiew świeżośc.

Czy nowe odcinki faktycznie spodobają się widzom? Tego dopiero się dowiemy, jednak wycieki zza kulis wywołały głosy krytyki. Oberwało się zwłaszcza strojom bohaterek, które według niektórych fanów wyglądają w nich karykaturalnie.

and just like that informacje

"Seks w wielkim mieście" (Fot. HBO)

A co z ulubioną parą widzów? Na temat Mr. Biga (Chris Noth) także nie brakuje plotek. Fani podejrzewają więzienie, a nawet śmierć. Dodatkowo w sieci pojawiły się zdjęcia Carrie Bradhsaw, która całuje nowego chłopaka. Na rozwiązanie sekretu relacji Mr. Biga i bohaterki będziemy musieli jednak poczekać:

– Potrzebujemy kilku niespodzianek, więc widzowie będą musieli [poczekać], aby dowiedzieć się, czy Big nie żyje lub czy Carrie z nim zerwała.

Poza Jonem Tenneyem, który zagra tajemniczego mężczyznę, do serialu dołączyli m.in. Nicole Ari Parker jako Lisa, nowa przyjaciółka Carrie a także Karen Pittman, Isaac Cole Powell, Brenda Vaccaro, Christopher Jackson i Sara Ramírez z "Chirurgów".

Premiera And Just Like That... w grudniu na HBO

REKLAMA