Kto zabił więcej osób w serialu "Ty" – Joe czy Love? Podliczono ofiary morderczej pary z hitu Netfliksa

"Ty" (Fot. Netflix)

Joemu z serialu "Ty" wciąż daleko do Dextera, ale po 3. sezonie liczba jego ofiar jest już dwucyfrowa. A jego partnerka, Love, robiła co mogła, żeby go dogonić.

W 3. sezonie serialu "Ty", którego akcja działa się na kalifornijskim przedmieściu, Joe i jego partnerka Love (Victoria Pedretti) okazali się jeszcze bardziej zabójczą – i wartą siebie nawzajem – parą, niż mogliśmy podejrzewać. Które z nich ma na koncie więcej zabójstw? Sprawę prześledził serwis Cheat Sheet, który podliczył wszystkie ofiary Joego i jego ukochanej.

Ty – kto zabił więcej osób, Joe czy Love?

Pierwszą ofiarą Joego, którą widzieliśmy na ekranie, był Benji (Lou Taylor Pucci), były chłopak jego pierwszej obsesji – Guinevere Beck (Elizabeth Lail). Mężczyzna został porwany i otruty. Następnie Joe zabił Peach Salinger (Shay Mitchell), wrogo nastawioną do niego przyjaciółkę Beck, która zaczęła węszyć w jego przeszłości.

Z flashbacków dowiedzieliśmy się, że zamordowany został również Elijah Thornton (Esteban Benito), przyjaciel byłej dziewczyny Goldberga, Candace (Ambyr Childers). Joe zabił także Rona (Daniel Cosgrove), chłopaka swojej sąsiadki, który znęcał się nią i jej synem. Wreszcie w finałowym odcinku główny bohater serialu "Ty" zabił samą Beck.

ty liczba ofiar

"Ty" (Fot. Netflix)

W 2. sezonie Joe był odpowiedzialny za śmierć producenta Hendersona (Chris D'Elia) oraz kryminalisty Jaspera. Zostało także ujawnione, że bohater w młodości wymierzył sprawiedliwość partnerowi swojej matki, który ją bił.

2. sezon przedstawił nam też postać Love, która jeszcze w tym samym sezonie zdążyła zabić Deliliah (Carmela Zumbado) oraz byłą partnerkę Joego, Candance. Dziewczyna okazała się być również odpowiedzialna za śmierć niani, która molestowała jej brata w dzieciństwie.

3. sezon rozpoczął się od śmierci Natalie (Michaela McManus). Zazdrosna Love pozbyła się sąsiadki, która wpadła w oko Joemu. Zostało również ujawnione, że otruła swojego pierwszego męża. Gil (Mackenzie Astin) padł ofiarą zarówno Love, jak i Joego. W finałowym odcinku historia zatoczyła koło i Joe zamordował Love. Tym samym stała się dziesiątą ofiarą na jego koncie. Ona natomiast zamordowała pięć osób – a przynajmniej o tylu nam wiadomo.

ty liczba ofiar

"Ty" (Fot. Netflix)

Czy w kontynuacji do listy ofiar Joego dojdą kolejne osoby? A może to jego dosięgnie sprawiedliwość? Przypomnijmy – bohater udał się do Paryża w poszukiwaniu Marienne (Tati Gabrielle). Aktorka nie ukrywa, że chciałaby, aby to jej bohaterka położyła kres działalności Joego. Na odpowiedź jeszcze poczekamy – na razie jeszcze nie wiadomo, kiedy ekipa zacznie kręcić nowy sezon.

Serial Ty jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA