"Cowboy Bebop" to porażka, ale psiak im się udał. Zobaczcie urocze wideo z czworonogiem w roli głównej

"Cowboy Bebop" (Fot. Netflix)

W aktorskiej ekranizacji "Cowboya Bebopa" nie mogło zabraknąć futrzastego członka ekipy. Netflix podzielił się nagraniem z czworonogiem. Zobaczcie, jak serialowy Ein psocił na planie.

"Cowboy Bebop" zadebiutował na Netfliksie w zeszły piątek. Jednym z bohaterów 10-odcinkowego serialu jest uroczy pies Ein i jak się okazuje – na planie było z nim naprawdę wesoło.

Cowboy Bebop – pies szaleje na nagraniu zza kulis

Praca ze zwierzętami nierzadko prowadzi do zabawnych sytuacji. Netflix udostępnił nagranie, na którym ukazana jest kompilacja wpadek serialowego Eina. W bohatera wcielały się dwa czworonogi rasy corgi, dla których był to pierwszy raz na planie zdjęciowym. Jak widać, psy czuły się jednak swobodnie i wydaje się, że szczególną sympatią zapałały zwłaszcza do Danielly Pinedy, która w serialu gra Faye Valentine.

Wydaje się, że psiak to jedyne, co wyszło twórcom serialu. Pierwsze recenzje zmiażdżyły serial, a negatywnych opinii wciąż przybywa. Aktorskiej wersji "Cowboya Bebopa" zarzuca się m.in. tandetność i amatorszczyznę. Naszą recenzję znajdziecie tutaj.

Serial, łączący klimaty westernu i science fiction, przedstawia historię trójki "kowbojów" – łowców nagród, którzy uciekają przed demonami przeszłości. W głównych rolach występują John Cho ("Star Trek"), Mustafa Shakir ("Luke Cage") i Daniella Pineda ("The Originals").

Cowboy Bebop jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA