"Euforia" powróci na początku przyszłego roku. Serial HBO z Zendayą ma zwiastun i datę premiery 2. sezonu

"Euforia" (Fot. HBO)

"Euforia" zadebiutowała na HBO ponad dwa lata temu. Teraz ogłoszono datę premiery opóźnionego przez pandemię. 2. sezonu, pojawił się także teaser. Kiedy ponownie zobaczymy Rue?

"Euforia" pojawiła się latem 2019 roku, z miejsca zyskując ogromną popularność. Serial, który dotknęły problemy związane z pandemią COVID-19, miał długą przerwę w emisji – ale już wiemy, że powróci w niedzielę 9 stycznia 2022 roku w USA i dzień później w Polsce na HBO GO.

Euforia sezon 2 – zwiastun nowych odcinków

W minutowym teaserze widzimy, jak Rue (Zendaya) tańczy z poduszką do utworu Franka Sinatry "Call Me Irresponsible". Klimat szybko ulega zmianie, kiedy oglądamy krótkie urywki tego, co czeka nas w 2. sezonie. Bójki, ucieczki oraz wtargnięcie uzbrojonych policjantów do czyjegoś domu – a do tego mocna sugestia, że Rue czeka kolejne potknięcie w jej walce z uzależnieniem.

"Euforia" skupia się wokół uzależnionej od narkotyków Rue. 17-latka próbuje wytrwać w trzeźwości, kiedy do jej życia wkracza transpłciowa dziewczyna Jules (Hunter Schafer). Poznajemy również innych nastolatków z otoczenia głównej bohaterki i ich świat – pełen brutalności, seksu i autodestrukcji. Nowe odcinki także mają nas zszokować – Zendaya określiła 2. sezon jako niezwykle brutalny.

W 2. sezonie "Euforii", który będzie liczyć 8 odcinków, ponownie wystąpią Jacob Elordi (Nate), Sydney Sweeney (Cassie) czy Alexa Demie (Maddy). Do obsady dołączyli Minka Kelly ("Friday Night Lights"), Dominic Fike i Demetrius "Lil Meech" Flenory Jr. ("BMF"). Twórcą serialu jest Sam Levison.

Euforia – premiera 2. sezonu 10 stycznia na HBO GO 

REKLAMA