Znamy tytuły finałowych odcinków "Domu z papieru". Czy ich nazwy sugerują, czego możemy się spodziewać?

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Już za tydzień pożegnamy złodziejaszków w maskach Dalego. "Dom z papieru" powróci z sezonem 5B, a w sieci właśnie pojawiły się tytuły odcinków. Co sugerują?

"Dom z papieru" powróci 3 grudnia po raz ostatni. Na platformie Netflix wyląduje sezon 5B, po którym pożegnamy się z bohaterami. W sieci pojawił się już pełen zwiastun, a teraz podano tytuły wszystkich odcinków. Serwis Cheat Sheet, podzielił się teoriami dotyczącymi tego, co kryje się za tytułami nowych odcinków. Czego możemy się spodziewać?

Dom z papieru sezon 5B – tytuły odcinków

Sezon 5B rozpocznie odcinek o nazwie "Zawór bezpieczeństwa". W tle widzimy Rio (Miguel Herrán), który celuje z wyrzutni rakiet – czy chodzi o pomszczenie Tokio (Úrsula Corberó)? Kolejny odcinek nazywa się "Spełnione marzenia" i jak sugeruje fotka, zobaczymy Berlina (Pedro Alonso) oraz Palermo (Rodrigo De la Serna). Jak wiadomo z serialu, pomiędzy mężczyznami była prawdziwa chemia – tytułowe marzenia mogą mieć zatem coś wspólnego z ich relacją.

Odcinek ósmy to "Teoria elegancji". To także nazwa zjawiska – jeśli pewne rzeczy do siebie pasują, całość jest zrobiona dobrze, nie widzi się poszczególnych części. W odniesieniu do "Domu z papieru" może oznaczać to naprawdę dobrą współpracę pomiędzy bohaterami. Kolejny odcinek nosi nazwę "Łóżkowe rozmowy". Ale o czyją rozmowę chodzi? Biorąc pod uwagę, że fotka w tle ukazuje Profesora (Álvaro Morte) w szlafroku, być może zobaczymy flashback jego rozmowy z Lizboną (Itziar Ituño).

"Rodzinna tradycja" będzie finałowym odcinkiem serialu. W "Domu z papieru" wielokrotnie podkreślano, że bohaterowie w pewien sposób stanowią dla siebie rodzinę. Dodatkowo część z nich faktycznie jest ze sobą spokrewniona. Profesor i Berlin chcieli zrealizować plan napadu stworzony przez ich ojca. O jakiej "tradycji" chodzi w tym przypadku? Tego dowiemy się już za tydzień.

Dom z papieru – sezon 5B od 3 grudnia na Netfliksie

REKLAMA