Będzie 2. sezon "Hellbound"? Twórca zdradza, jakie są plany wobec najnowszego koreańskiego hitu Netfliksa

"Hellbound" (Fot. Netflix)

"Hellbound" to kolejny serial z Korei, który wywołał prawdziwy szał. Tak jak w przypadku "Squid Game", momentalnie pojawiły się pytania o kontynuacje. Jakie plany ma twórca?

"Hellbound" szturmem podbił internet, zrzucając "Squid Game" z pierwszego miejsca na listach top 10 najchętniej oglądanych produkcji. Czy sukces oznacza, że zobaczymy 2. sezon? Twórca serialu Yeon Sang-ho tego nie wyklucza.

Hellbound sezon 2: Będzie kontynuacja serialu?

"Hellbound" zakończyło się cliffhangerem, a widzowie zastanawiają się czy zobaczymy kontynuację historii. Yeon Sang-ho, którego możecie także znać jako reżysera filmów "Zombie express", odniósł się do tych pytań podczas rozmowy z Variety:

– Ponieważ "Hellbound" jest oparte na oryginalnych webtoonach [internetowe komiksy], razem z moim partnerem Choi Kyu-Seok zdecydowaliśmy, że historia zostanie opowiedziana najpierw poprzez webtoon, a jeśli chodzi o to, czy chcielibyśmy przekształcić to w kolejny serial live action, to jest to coś, co będziemy musieli jeszcze przedyskutować. Jak wiecie, dopiero co wydaliśmy pierwszy sezon "Hellbound", więc nie mieliśmy czasu, by przedyskutować tę kwestię z Netfliksem. Powiedziałbym więc, że jest to coś, nad czym musimy dalej dyskutować.

hellbound 2 sezon

"Hellbound" (Fot. Netflix)

Słowa twórcy wskazują na to, że jeśli 2. sezon powstanie, będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. Samo tworzenie internetowego komiksu może zająć miesiące, nie mówiąc już o przełożeniu historii na wersję aktorską.

"Hellbound" opowiada o tajemniczych egzekucjach, w których uczestniczą potwory z piekła rodem. Organizacja Nowa Prawda i jej charyzmatyczny przywódca Jeong Jin-soo głoszą, że w ten sposób wypełnia się wola Niebos. Tymczasem sceptyczna policja stara się zapanować nad coraz większym chaosem panującym wśród społeczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją "Hellbound".

Serial Hellbound jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA