"I tak po prostu..." wreszcie z pełnym zwiastunem. Poznajcie nowych znajomych Carrie, Charlotte i Mirandy

"I tak po prostu..." (Fot. HBO Max)

Jak wygląda świat "Seksu w wielkim mieście" bez Samanthy"? Pełny zwiastun "I tak po prostu..." przedstawia nowych przyjaciół – a także prawie dorosłe dzieci – trójki pozostałych bohaterek.

"Seks w wielkim mieście" powraca z nowym rozdziałem. "I tak po prostu...", czyli 10-odcinkowa kontynuacja kultowej produkcji HBO, wystartuje 9 grudnia na HBO GO (premiera będzie dwuodcinkowa, a kolejne odcinki będą ukazywać się co tydzień po jednym), a tymczasem możecie zobaczyć pełny zwiastun.

I tak po prostu – pełny zwiastun serialu HBO Max

W nowej serii Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis ponownie wcielą się w postacie Carrie, Mirandy i Charlotte, które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce. Nie zobaczymy natomiast Kim Cattrall w roli Samanthy – prawdopodobnie jednak nie czeka jej śmierć.

Zwiastun pokazuje, jak wygląda życie trójki przyjaciółek dwie dekady po zakończeniu oryginalnego serialu. Carrie wciąż zajmuje się zawodowo seksem w wielkim mieście, choć zamiast pisać felieton często gości w podcaście Che (Sara Ramirez, "Chirurdzy"), nowej niebinarnej postaci w serialu. Charlotte dalej prowadzi życie prawdziwej damy z Manhattanu – w zwiastunie możecie zobaczyć, jak wybiera się z mężem na kolację do Lisy (Nicole Ari Parker, "Imperium"), bohaterki typowanej przez fanów na "nową Samanthę", czyli tę czwartą w ekipie. Nie brak też w zwiastunie nastoletnich dzieci Mirandy i Charlotte, z kolei Carrie i Mr. Big wyglądają na szczęśliwe małżeństwo. Powraca także największa miłość Carrie, czyli buty.

Oprócz wyżej wymienionych aktorek na ekranie pojawią się również m.in. Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Evan Handler, Sarita, Karen Pittman, Isaac Cole Powell, Brenda Vaccaro, Christopher Jackson. W serialu powróci także zmarły niedawno Willie Garson jako Stanford. Twórcą "I tak po prostu..." jest Michael Patrick King, jeden z producentów oryginalnego "Seksu w wielkim mieście".

I tak po prostu – premiera 9 grudnia na HBO GO

i tak po prostu serial zwiastun

REKLAMA