Lady Gaga debiutowała aktorsko w "Rodzinie Soprano". Dziś gwiazda wie dokładnie, co zrobiła wtedy źle

Lady Gaga w "Domu Gucci" (Fot. Universal Pictures)

Lady Gaga zachwyciła widzów w "Narodzinach gwiazdy", ale aktorskim debiutem piosenkarki było cameo w "Rodzinie Soprano". Dlaczego nie jest z niego zadowolona?

"Rodzina Soprano" była emitowana przez osiem lat i przez serial przewinęło się naprawdę mnóstwo aktorów. Swoje cameo w serialu miała również Lady Gaga, dla której był to aktorski debiut. Jak się okazuje, gwiazda nie jest z niego zadowolona.

Lady Gaga o swoim cameo w Rodzinie Soprano

Gwiazda promuje obecnie swój najnowszy film "Rodzina Gucci", w którym gra jedną z głównych ról. Z tej okazji Lady Gaga była gościem podcastu "Awardist" serwisu Entertainment Weekly, w którym wypowiadała się na temat aktorstwa oraz swojego występu w kultowym serialu "Rodzina Soprano".

– Kiedy patrzę wstecz na tę scenę, widzę dokładnie, co zrobiłam w niej źle. Nie wiedziałam, jak słuchać w trakcie sceny! Miałam się śmiać, a to było... Zobaczyłam to i stwierdziłam, że to nie jest prawdziwy śmiech! Widziałam jakąś niesprecyzowaną aktorkę [w "Rodzinie Soprano"]. A teraz widzę siebie jako kogoś, kto przynajmniej stara się być konkretny bez zastanawiania się nad tym, a to wymaga dużo wcześniejszej pracy. Niuansowanie i bycie wprawnym aktorem to coś, co można rozwinąć z czasem, jeśli jest się gotowym słuchać i naprawdę słyszeć drugiego aktora, z którym się pracuje – powiedziała.

rodzina soprano lady gaga cameo

"Rodzina Soprano" (Fot. HBO)

Lady Gaga pojawiła się jako "dziewczyna przy basenie nr 2" i możemy zobaczyć ją w 9. odcinku 3. sezonu o nazwie "The Telltale Moozadell". W tym odcinku Anthony Junior (Robert Iler) oraz jego przyjaciele włamują się do swojej szkoły i dokonują w niej zniszczeń. W tym czasie postać Gagi i kilka innych dziewczyn razem palą papierosy przy basenie. Pierwszą większą rolę w serialu artystka zagrała w "American Horror Story: Hotel", wcielając się w Elizabeth. Otrzymała za nią Złoty Glob.

Lady Gaga pojawiła się również w programie "Przyjaciele: Spotkanie po latach". Gwiazda wraz z Lisą Kudrow wystąpiła z piosenką "Smelly Cat".

Rodzina Soprano jest dostępna na HBO GO

REKLAMA