3. sezon "Księgi czarownic" ma już datę premiery. Co czeka Dianę i jej wampira w finałowych odcinkach?

"Księga czarownic" (Fot. Sky)

Nadchodzi pożegnanie z jedną z naszych ulubionych serialowych par. Dowiedzcie się, kiedy "Księga czarownic" powraca z 3. sezonem – i zobaczcie zwiastun finałowych odcinków.

"Księga czarownic" zakończy się po trzech sezonach, a my już znamy datę premiery finałowej serii. Jak podaje Radio Times, 3. sezon zadebiutuje 7 stycznia 2022 roku i od razu ma być dostępny online w całości. Na razie nic nie słychać na temat planów HBO GO, ale ponieważ poprzednie sezony oglądaliśmy na polskiej platformie zaraz po Brytyjczykach, jest szansa, że tak będzie i tym razem.

Księga czarownic – o czym będzie 3. sezon serialu?

W 3. sezonie "Księgi czarownic", opartym na ostatniej książce z cyklu Deborah Harkness, Matthew (Matthew Goode) i Diana (Teresa Palmer) wracają z XVI wieku do teraźniejszości i odkrywają tragedię w Sept-Tours. Muszą odnaleźć brakujące strony Księgi Życia, zanim będzie za późno, bo potwór z przeszłości Matthew czeka na jego powrót. Jeśli jeszcze nie widzieliście, przypominamy zwiastun:

W październiku podczas Comic-Conu w Londynie gwiazdy serialu, jak również producent Lachlan McKinnon, zdradzili, że 3. sezon "Księgi czarownic" będzie większy, mroczniejszy i bardziej imponujący pod każdym względem.

– To w końcu finał serialu, trzeci rozdział. Tak więc możemy grać wszystkim. Mamy Dianę, która próbuje naprawić błędy Kongregacji i współpracuje z Matthew – który też przechodzi swoją drogę, wiecie, stara się zostać ojcem, którym zawsze chciał być. I wszyscy mają swoją rolę do odegrania w tej podróży. Więc to jest gigantyczne – zdradził producent.

Teresa Palmer, dodała, że 3. sezon to nie tylko więcej mroku, ale też więcej głębi i emocji. Oprócz tego możemy spodziewać się jeszcze bardziej dynamicznej fabuły i stawek większych niż do tej pory.

Księga czarownic sezon 3 – premiera 7 stycznia 2022 w UK

REKLAMA