Chris Noth o konflikcie gwiazd "Seksu w wielkim mieście". Aktor wyraźnie po stronie Sarah Jessiki Parker

"Seks w wielkim mieście" (Fot. courtesy of HBO)

Sarah Jessica Parker mierzyła się z krytyką po rozłamie w relacji z Kim Cattrall. Jak się okazuje, w trudnej sytuacji mogła liczyć na Chrisa Notha, który pomagał gwieździe "Seksu w wielkim mieście".

W  kontynuacji kultowego "Seksu w wielkim mieście" zabraknie postaci Samanthy. Fani nie kryli zaskoczenia, gdy okazało się, że Kim Cattrall szczerze nie lubi Sarah Jessiki Parker i uważa, że praca na planie serialu była piekłem przez jego główną gwiazdę. Na Parker posypały się głosy krytyki. Teraz Chris Noth, serialowy Mr. Big odniósł się do kontrowersji.

Seks w wielkim mieście: Chris Noth o konflikcie z Kim Cattrall

W rozmowie z "The Guardian", aktor pdkreślił, że nie zgadza się z Cattrall i jej opinią, jakoby Sarah Jessica Parker była "fałszywa".

– Muszę ci powiedzieć, że nie mam absolutnie żadnego pojęcia, co ona myśli ani jakie są jej emocje. Wiem, że jestem bardzo blisko z SJ i to, co pisze [Cattrall], jest dalekie od tego, jaka ona jest. Lubiłem ją, uważam, że była wspaniała w serialu i niektórzy ludzie odchodzą ze swoich powodów. Nie wiem, jakie były jej. Po prostu chciałbym, żeby ta cała sprawa nigdy się nie wydarzyła, bo to było smutne i niekomfortowe.

and just like that informacje

"Seks w wielkim mieście" (Fot. HBO)

Noth powiedział, że poczuł się w obowiązku by chronić Parker przed wysypem negatywnych komentarzy, które zaczęły pojawiać się w sieci:

– Po prostu nie lubię, gdy ktoś mówi źle o  SJ, ponieważ jest ona celem, a ludzie mogą być paskudni. Czuję się w obowiązku ją chronić i nie byłem szczęśliwy z powodu tej całej sytuacji. To wszystko, co powiem na ten temat.

Kim Cattrall nie pojawi się jako Samantha w "I tak po prostu". Michael Patrick King, twórca serialu i zarazem jeden z producentów oryginalnego "Seksu w wielkim mieście" ostatecznie rozwiał wątpliwości dotyczące bohaterki. Samantha nie umarła, po prostu przyjaźń pomiędzy bohaterkami dobiegła końca.

W nowej odsłonie "Seksu w wielkim mieście" Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis ponownie wcielą się w postacie Carrie, Mirandy i Charlotte, które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce. Tutaj znajdziecie wszystko, co wiemy o serialu o "I tak po prostu".

Premiera I tak po prostu 9 grudnia na HBO GO

REKLAMA