Nick Wechsler jako Blue Hawk w 3. sezonie "The Boys". Zobaczcie, jak aktor prezentuje się w kostiumie

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

3. sezon "The Boys" przedstawi nam nowych supków. Widzieliśmy już Soldier Boya i Crimson Countess, teraz przyszedł czas na Nicka Wechslera. Zobaczcie aktora jako Blue Hawka!

Ekipa "The Boys" zakończyła zdjęcia do 3. sezonu już we wrześniu, ale data premiery wciąż nie jest znana. Fani nie mogą jednak narzekać – w sieci pojawiają się materiały promocyjne, a showrunner serialu Eric Kripke zapewnia, że kolejny sezon nas nie zawiedzie.

The Boys sezon 3: Nick Wechsler jako Blue Hawk  

Na kanale Vought International pojawiło się kolejne wydanie wiadomości. Chwalono w nim m.in. Queen Maeve (Dominique McElligott) za zaangażowanie w pomoc osobom LGBTQ+. Uwagę fanów serialu przykuła jednak informacja o supku znanym jako Blue Hawk, który ma stać się twarzą patriotycznej marki 4 Freedom. Informacje o bohaterze znajdziecie w minucie 2:45 w poniższym wideo:

W roli Blue Hawk zobaczymy znanego z "Zemsty" Nicka Wechslera. Jak donosi portal Collider, w 3. sezonie mamy dowiedzieć się nieco więcej o historii Vought, co obiecał sam twórca serialu:

– Sezon 3 jest fajny, ponieważ nie chodzi tylko o Soldier Boyaa, ale o drużynę, której był częścią i która nazywała się Payback. Laurie Holden gra Crimson Countess i jest tam masa innych bohaterów, którzy są niesamowici. Więc to jakby zobaczyć, kim była Siódemka przed Siódemką. A jak wyglądało życie Voughtów? Jaka była historia, jakie było Vought w latach 60., 70. i 80.? Zagłębianie się w historię świata, a nie tylko w teraźniejszość było świetną zabawą.

Data premiery 3. sezonu "The Boys" nie jest znana – ale na pocieszenie, pojawiła się informacja o kolejnym serialu. Amazon zamówił 8-odcinkową, animowaną antologię o nazwie "Diabolical", która ma zadebiutować w 2022 roku.

the boys blue hawk

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

The Boys jest dostępne na Amazon Prime Video

REKLAMA